°C

Štvrtok, 2. apríl 2020. Meniny má Zita, zajtra Richard.

Tajná svadba markizáckej hviezdy a... Už je z neho aj otec!

Roman Poláčik má hneď dve novinky!
Roman Poláčik má hneď dve novinky!
Zdroj: Instagram R.P.
24.03.2020 21:15

BRATISLAVA – Len minulý rok v apríli vyplávalo na povrch, že herec Roman Poláčik (31), ktorý hviezdi v markizáckom seriáli Oteckovia, má po Jane Kovalčíkovej po svojom boku novú partnerku. Jeho srdce si získala sympatická Katka. Koncom januára fešák priznal, že sa čoskoro stane otcom a už je to tu. To však nie je jeho jediná novinka!


V apríl 2019 sa objavil na galavečere OTO po boku neznámej ženy, napokon vyplávalo na povrch, že ide o Romanovu novú partnerku Katku. Koncom tohto januára sa dokonca pochválil radostnou novinkou, že mu jeho priateľka privedie na svet bábätko a urobí tak z neho po prvý raz otca. Poláčik, ktorý v minulosti tvoril pár so svojou hereckou kolegyňou Jankou Kovalčíkovou, sa už, ako informuje portál cas.sk, teší zo syna.

Roman Poláčik sa stal otcom.
Tajná svadba markizáckej hviezdy
Zdroj: Facebook/Divadlo Andreja Bagara

Katka mu na svet priviedla chlapčeka Filipka, ktorý sa narodil na súkromnej klinike v Bratislave. Z herca, ktorý hrá v obľúbenom markizáckom seriáli Oteckovia, sa tak už tiež stal otecko. „Áno, som čerstvý otec. Synček aj manželka sú zdraví a je o nich dobre postarané,“ vyjadril sa herec pre spomínaný web.

Tým zároveň odhalil ďalšie sladké tajomstvo. Kým donedávna bola Katka len priateľkou, dnes už je manželka. Dvojica si totiž stihla tajne povedať áno ešte pred narodením drobčeka. Katka si už zmenila priezvisko aj na sociálnej sieti.

Hoci sa Roman teší z prvého potomka, kým ho uvidí, bude si musieť ešte chvíľu počkať. Napriek tomu, že boli s Katkou dohodnutí na jeho prítomnosti pri pôrode, nebolo to možné. „Žiaľ, z dôvodu opatrení vzhľadom na situáciu, v ktorej sa svet nachádza, som nemohol byť ani pri pôrode a nemôžem ich ani navštíviť. Takže moje prvé stretnutie s novým človiečikom bolo online,“ povedal Roman.

Katka a Roman si stihli povedať potajomky áno. A už sú z nich aj rodičia.
Tajná svadba markizáckej hviezdy
Zdroj: Instagram R.P.

Páči sa vám meno Filip?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 731Galéria

Roman Poláčik má hneď Roman Poláčik sa stal Roman a Katka sa Katka a Roman si V seriáli Oteckovia si V seriáli Oteckovia tvorí

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram R.P., Facebook/Divadlo Andreja Bagara, Ján Zemiar, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články