Martina Šimkovičová a jej ex po rozvode: Ignorácia súdu... Deti si rozdelili sami! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Martina Šimkovičová a jej ex po rozvode: Ignorácia súdu... Deti si rozdelili sami!

Martina Šimkovičová
Martina Šimkovičová
Zdroj: Jan Zemiar
12.04.2019 10:30

BRATISLAVA - Po devätnástich rokoch išli od seba. V januári súd rozviedol exmoderátorku Martinu Šimkovičovú (47) a Igora Šimkoviča (44). Manželstvo im krachlo po dvanástich rokoch, pričom majú spolu dve deti, syna Marka (15) a dcéru Sofiu (5). Práve kvôli nim sa súd naťahoval, až nakoniec rozhodol o výchove. Exmanželia však rozhodnutie súdu odignoroval!


Kvôli deťom sa ich rozvod naťahoval dlhšie ako zrejme čakali. „Kríza u nás trvala už skoro tri roky. Bolo to zlé. Keď som zistil, že Martina má milenca s ktorým sa stretáva po nociach už rok, rok a pol, nakoplo ma to a podal som žiadosť o rozvod. Chcel som to urobiť už skôr, ale toto bola bodka," objasnil dôvod rozvodu pre denník Nový Čas Šimkovič minulý rok v júni.

Exmanželia Šimkovičovci odignrovali rozhodnutie súdu a deti si delia podľa vlastnej dohody.
Martina Šimkovičová a jej

Po vyše pol roku, koncom januára, ich súd nakoniec rozviedol a obaja sú tak konečne voľní. Zádrheľom boli ich deti. O ich starostlivosť sa už exmanželia poriadne doťahovali. Exmarkizáčka chcela spoločných potomkov výhradne do svojej starostlivosti, kým Šimkovič žiadal striedavú starostlivosť.

„Deti máme v striedavej starostlivosti, ale syn žije u mňa a dcéra u matky. Syn sa tak nakoniec rozhodol, nechcel byť s matkou, chcel byť so mnou, tak je to takto," vyjadril sa Šimkovič pre spomínaný denník. Deti si tak rozdelili pol na pol, no s druhým rodičom sa jeden aj druhý stretávajú sporadicky. Hoci súd presne určil, kedy má otec tráviť čas s dcérou, exmanželia to ignorujú. Na druhej strane sa však vraj cez smsky dohodnút na tom, kedy Igor Sofiu bude opatrovať.

Šimkovičovcov po dvanástich rokoch manželstva v júni rozviedli.
Martina Šimkovičová a jej

Súhlasíte s tým, že neuposlúchli súd, ale dohadujú sa sami?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 1405Galéria

Martina Šimkovičová Exmanželia Šimkovičovci odignrovali rozhodnutie Šimkovičovcov po dvanástich rokoch Martina Šimkovičová a Igor Dôvodom podania žiadosti o

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar, Lukáš Uhrín

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články