Dana Nekonečného (†52) našli mŕtveho v kúpeľni: TOTO je príčina smrti?! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Dana Nekonečného (†52) našli mŕtveho v kúpeľni: TOTO je príčina smrti?!

Dan Nekonečný
Dan Nekonečný
Zdroj: danielnever.webnode.cz
29.03.2019 09:05

PRAHA – Posledný marcový utorok prišla z Čiech šokujúca a smutná správa, že minister rozkoše Dan Nekonečný (†52) odišiel do umeleckého neba. Podľa informácií pražskej polície bol spevák mŕtvy už 3 dni, keď ho našli v kúpeľni. Príčina smrti však doposiaľ nebola známa. Tú má objasniť súdna pitva.


V utorok pred obedom bola k úmrtiu 52-ročného muža privolaná pražská polícia a záchranka, pričom sa potvrdilo, že ide o bláznivého showmana Dana Nekonečného. Bez známok života ho objavil v prenajatom dome domáci. Údajne bol spevák mŕtvy takmer tri dni.

Dana Nekonečného našli v utorok v jeho dome.
Dana Nekonečného (†52) našli
Zdroj: danielnever.webnode.cz

Podľa potvrdených informácií našli Dana v kúpeľni. Podľa najnovších správ bol vraj objavený priamo vo vani. „Ležal vo vani, ale ako sa do nej dostal, či to bol infarkt pri kúpeli alebo to bolo inak, to zatiaľ neviem,“ prezradil jeden zo susedov českému Blesku.

Susedia sú toho názoru, že Dan Nekonečný umrel na infarkt. Hoci to ešte súdna pitva nepotvrdila, k tejto alternatíve sa prikláňa aj jeho sestra Lenka a tiež bývalá partnerka Zuzana. „Podľa mňa a aj jeho sestry mu zlyhalo srdce. Často sa sťažoval na bolesti a mával tie svoje infarktové záchvaty," povedala Kardová pre Expres.cz. Podľa informácií českého Blesku zložil ministra rozkoše skutočne infarkt, pričom to potvrdila práve jeho bývalá láska.

V kúpeľni objavil Dana Nekonečného jeho domáci.
Dana Nekonečného (†52) našli
Zdroj: Profimedia


Galéria

Dan Nekonečný Dana Nekonečného našli v V kúpeľni objavil Dana Dana Nekonečného budú môcť V Jak se krotí Dan Nekonečný bol hosťom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: danielnever.webnode.cz, Falcon, Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články