°C

Pondelok, 10. august 2020. Meniny má Vavrinec, zajtra Zuzana.

KOLAPS na pohrebe Dana Nekonečného (†52): Jeho sestra žiaľ neuniesla!

Sestra Lenka pohreb neustála a krátko nato skolabovala.
Sestra Lenka pohreb neustála a krátko nato skolabovala.
Zdroj: profimedia.sk
05.04.2019 12:00

PRAHA - Namiesto pohrebu posledný žúr! Tak vyzeral včerajší pohreb excentrického šoumena Dana Nekonečného, ktorý bol plný farieb, hudby a zabávajúcich sa hostí. Rozlúčku s večne usmiatym umelcom však neuniesla jeho sestra a museli zasahovať lekári.


Predčasný odchod speváka a šoumena zasiahol Česko aj Slovensko, no posledná rozlúčka s kráľom samby sa rozhodne neniesla v smutnom duchu. Trúchliaci na želanie Nekonečného dorazili na obrad v pestrofarebnom oblečení, kvetinových doplnkoch a smútočný obrad vymenili za oslavu života extravagantného umelca.

KOLAPS na pohrebe Dana
Zdroj: Profimedia

Srdcu sa však nedá rozkázať a odchod Nekonečného bol pre niektorých naozaj ťažký. Asi najhoršie ho prežívala jeho sestra Lenka Konečná. Počas celého obradu plakala a smútok na ňu doľahol natoľko, že krátko po pohrebe skolabovala. Po rodičoch totiž pochovala aj jediného brata. K Lenke privolali záchranku a až do jej príchodu bola v opatere svojich dcér.

KOLAPS na pohrebe Dana
Zdroj: Profimedia

„Zapracovali nervy a Lenka skolabovala. Nevieme, čo s ňou je. V sanitke sa ju pokúšajú dať dokopy," vyjadrila sa na mieste pre český Blesk bývalá spevákova partnerka, Zuzana Kardová.


Galéria

Sestra Lenka pohreb neustála Nekonečný by bol skutočne Na pohrebe prevládala spevákova Dan Nekonečný miloval život Na záver pohrebu ľudia Dan Nekonečný. Na pohrebe nechýbali ani

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články