Krásavec Juan našiel svoju Normu: S TOUTO Slovenkou randí sexi herec z obľúbenej telenovely! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Krásavec Juan našiel svoju Normu: S TOUTO Slovenkou randí sexi herec z obľúbenej telenovely!

Mario Cimarro podľa všetkého randí so slovenskou kráskou.
Mario Cimarro podľa všetkého randí so slovenskou kráskou.
Zdroj: RTI Television
13.03.2019 12:00

LOS ANGELES - Dámy, máte smolu! Ak ste totiž tajne snívali o urastenom Juanovi Reyesovi zo známej telenovely Skrytá vášeň, vedzte, že tento fešák už je zadaný. Kubánskeho herca Maria Cimarra (47) údajne ulovila slovenská dračica Bronislava Gregušová (27).


Kubánsky herec navštívil Slovensko minulý rok v lete a svojou prítomnosťou spôsobil doslova šialenstvo. Neschovával sa totiž v hotelovej izbe a stretnúť ste ho tak mohli na ulici alebo dokonca vo fitness centre, kam si prišiel zatrénovať. Milovníčky telenoviel si ho mohli zblízka obzrieť na Dni otvorených dverí televízie Markíza, kam herec zavítal, aby pozdravil svojich fanúšikov. A možno práve pri tejto príležitosti stretol zvodnú missku.

Krásavec Juan našiel svoju
Zdroj: Instagram B.G.

Aj keď herec ani slovenská modelka vzťah nepriznali, prezradili ich fotografie na sociálnej sieti. Podľa nich totiž obaja boli na výlete v rovnakom čase a na rovnakej trase. Polienko do ohňa pridáva aj samotný Mario, ktorý sa pomaly, ale isto, učí po slovensky. Na jeho fotkách a videách sa čoraz častejšie objavuje zamilovaný odkaz „Ľúbim ťa". V jednom z nich dokonca herec hovorí výbornou slovenčinou: „Chýba mi moja kráľovná," vyznáva sa. Slová by mali byť venované práve Gregušovej.

Krásavec Juan našiel svoju
Zdroj: Instagram M.Č.

Obaja zaľúbenci však nateraz o ich vzťahu zaryto mlčia. Či nakoniec priznajú farbu, ukáže čas.

Patríte k milovníkom telenoviel?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 1334Galéria

Mario Cimarro podľa všetkého Kubánskemu hercovi mala učarovať Mario na sociálnej sieti Bronislava Gregušová sa odfotila Mario Cimarro zapózoval so Ani v novoročnom prianí Zamilované odkazy v slovenčine

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: RTI Television, Instagram M.C., Instagram B.G.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články