FOTO Hviezda telenovely Skrytá vášeň šokuje: ZÁSNUBY s krásnou Slovenkou?! | Topky.sk

°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

FOTO Hviezda telenovely Skrytá vášeň šokuje: ZÁSNUBY s krásnou Slovenkou?!

Bronislave Gregušovej a Mariovi Cimarrovi zrejme zazvonia svadobné zvony.
Bronislave Gregušovej a Mariovi Cimarrovi zrejme zazvonia svadobné zvony.
Zdroj: Instagram
11.11.2019 10:30

IGUACU - O tom, že známemu kubánskemu hercovi Mariovi Cimarrovi (47) padla do oka sexi modelka Bronislava Gregušová (27), sa šuškalo už dlhší čas. Dvojica sa dnes už neschováva a dokonca to vyzerá, že dôjde aj na svadbu!


Medzi bývalou finalistkou súťaže miss a sympatickým hercom preskočila iskra už dávnejšie. Verejne to síce spočiatku nepriznali, no herec sa z času na čas objavil na Slovensku, či prekvapil zaľúbenými vyznaniami práve v slovenčine. Indície nakoniec dvojica potvrdila pred pár týždňami, keď na svojich instagramových profiloch zverejnili prvé spoločné zábery z výletu v Paraguaji.

Bronislava Gregušová a Mario Cimarro oficiálne potvrdili vzťah len pred pár týždňami.
FOTO Hviezda telenovely Skrytá
Zdroj: Instagram B.G.

A zdá sa, že medzi zaľúbencami ide naozaj do tuhého. Hviezdny Juan z úspešnej telenovely Skrytá vášeň tentokrát pridal ďalšiu spoločnú fotku so sexi plavovláskou. Na nej sa zvečnili pred vodopádmi v jednom z Argentínskych národných parkov a Mario ku krásnemu záberu pridal aj veľavravný odkaz: „Nadíde čas, po dôkladnom prehľadaní tvojej duše, hľadaní, cestovaní, rozprávaní, pohľadov do očí, zastaviť sa, meditovať a oslavovať, zaviazať sa, špeciálne ak ona povie áno!”

Povie si dvojica čoskoro vzájomné áno?
FOTO Hviezda telenovely Skrytá
Zdroj: Instagram M.Č.,

Slová plné lásky podporil aj prsteň na kráskinej ľavej ruke. Vyzerá to teda, že dvojici čoskoro zazvonia aj svadobné zvony. Hercovi sa okamžite začali sypať gratulácie od priateľov i sledovateľov, ktorí páriku fandia. Ku gratuláciám sa, samozrejme, pripájame aj my.


Galéria

Bronislave Gregušovej a Mariovi Bronislava Gregušová a Mario Povie si dvojica čoskoro Bronislava Gregušová si získala Hviezda telenovely Skrytá vášeň

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články