°C

Štvrtok, 13. august 2020. Meniny má Ľubomír, zajtra Mojmír.

Slovenská speváčka šokuje rok po pôrode: Rozchod s otcom svojho syna!

Zdroj: pixabay.com
03.07.2019 12:00

BRATISLAVA - V marci 2017 Barbora Švidraňová (31) priznala, že sa v jej živote objavil nový muž. S hudobníkom Francescom sa stretávala niekoľko mesiacov, ich vzťah sa napokon preklenul do najkrajšieho obdobia v živote. Speváčka otehotnela a pred rokom priviedla na svet synčeka Gabriela. Dnes je však už koniec.


Ešte pred štartom The Voice Česko Slovensko to vyzeralo tak, že medzi dvojicou je všetko v absolútnom poriadku. Barbora nám vtedy dokonca rozprávala o tom, že má za sebou návštevu v talianskej domácnosti a zoznámila sa s Francescovou rodinou, s ktorou si perfektne sadla. Nič teda nenaznačovalo, že by im to vo vzťahu začalo škrípať. Najnovšie správy teda poriadne prekvapili.

Rozchod Barbora priznala z ničoho nič v markizáckom Teleráne. „Zostala som sama, rozišli sme sa. Snažíme sa to stále harmonicky udržiavať, kvôli malému. Nevadí, stalo sa a ideme ďalej,“ vyjadrila sa speváčka, dôvod, prečo sú s muzikantom od seba, ani žiadne ďalšie detaily však neuviedla. Viac o rozchode sa však dozviete už onedlho v našej relácii Showtime, kde bude Švidraňová najbližším hosťom!

Barbora Švidraňová oznámila, že s hudobníkom Francescom sa rozišli.
Slovenská speváčka šokuje rok

S Talianom Francesom má Barbora synčeka Gabriela, ktorý nedávno oslávil svoje prvé narodeniny.
Slovenská speváčka šokuje rok
Zdroj: Instagram B.Š.


Galéria

Barbora Švidraňová oznámila, že S Talianom Francesom má Barbora Švidraňová

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články