Slovenský moderátor prehral stávku: Celú reláciu odmoderoval HORE BEZ! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Slovenský moderátor prehral stávku: Celú reláciu odmoderoval HORE BEZ!

Matúš Krnčok
Matúš Krnčok
Zdroj: Instagram M.K.
01.02.2019 00:10

BRATISLAVA - Televízny moderátor a rozhlasový spíker Matúš Krnčok (33) sa včera pochválil záberom z rádia, kde pracuje. Na tom by nebolo nič zarážajúce, keby moderátorovi na fotografii nechýbal zásadný kus oblečenia. Toho sa musel chtiac-nechtiac zbaviť a svoju šou odvysielať "hore bez". Dôvod na tento rozruch priznal sám Matúš. Prehral totiž stávku.


Poslucháči jedného zo slovenských rádií sa včera po ceste do práce asi nestačili čudovať, keď známy spíker oznámil, ako prebieha jeho moderovanie rannej šou. Tá bola preňho istým spôsobom špeciálna. Vysielanie totižto musel zvládnuť hore bez. Matúš má obrovský zmysel pre humor a nevadí mu vystreliť si ani zo seba samého, a tak sa rovno nechal v tejto úsmevnej situácií vyfotiť. Obrázok následne obletel internet.

Slovenský moderátor prehral stávku:
Zdroj: Instagram M.K.

Prečo sa však moderátor v tejto vtipnej situácii ocitol? „O nič výnimočné nešlo. V rádiu máme novú službu komunikácie a tvrdil som, že nám do hodiny nepošle desať ľudí hlasovku. A poslalo. Oveľa viac. Takže som prehral,“ priznal Matúš, ktorý sa stavil so svojou kolegyňou. Po zverejnení obrázku polonahého moderátora sa na sociálnych sieťach ihneď rozbehla debata o tom, či by, v prípade jeho výhry, polonahú moderovačku ustála aj jeho spolumoderátorka Michaela Kicková. Som rada, že tento sexoš vie držať slovo a prehrávať stávky,“ vyjadrila sa na účet Krnčoka.

Uvidíme, či si ostrieľaný moderátor prichystá v dohľadnej dobe odvetu.

Dali by ste sa nahovoriť na niečo podobné?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 200Galéria

Matúš Krnčok Moderátor kvôli prehratej stávke Matúš Krnčok Okrem rádia pôsobí Matúš V spomínanom súkromnoum rádiu

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: Instagram M.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články