Šokujúce priznanie moderátora v 40-ke: Bruno, to fakt? | Topky.sk

Nedeľa, 26. máj 2019. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Šokujúce priznanie moderátora v 40-ke: Bruno, to fakt?

Braňo Bruno Ciberej
Braňo Bruno Ciberej
Zdroj: Jan Zemiar
18.02.2019 13:30

BRATISLAVA - Tak tomu sa povie úprimné priznanie! Kým väčšina z nás sa hrá na superhrdinov a o svojich nedostatkoch veľmi otvorenie nehovorí, Bruno Ciberej je pravý opak. Keď sme ho nedávno stretli počas asistencie predaja istého nedymového zariadenia, porozprával nám o svojej nedávnej dovolenke v Thajsku. A keď už prišla téma na cestovanie, prezradil nám, čomu sa radšej vyhýba. Toto mu totiž robí problém.


Bruno si dovolenku v exotike užil, no o nekonečnom oddychu pri vylihovaní nemôže byť reč. „Ja už veľmi oddychovať neviem. Po troch hodinách ležania niekde na pláži alebo pri bazéne ma to omrzí a potrebujem nejaký zážitok. Niekam ísť, niečo robiť. Takže vrátil som sa síce z dovolenky, ale som celkom unavený,“ povedal nám aktívny Bruno.

Keď prišla reč na akčné zážitky, prezradil nám, že najväčším adrenalínom je pre neho činnosť, ktorú väčšina z nás pokladá za úplne prirodzenú. „Nie som úplne naladený na taký nejaký drastický adrenalín. Bol som na kajaku, bol som na bicykloch, dával som nejaké športové činnosti. Pre mňa už len to, že som bol na kajakoch je celkom veľká vec, lebo ja neviem plávať. Teda tak poriadne. Takže už len ísť na šíre more bola výzva pre mňa. Ale dal som to,“ priznal nám s úsmevom sympatický moderátor.

Bruno čas na dovolenke radšej trávi aktívne. Dlhé vylihovanie na pláži mu príliš nevonia.
Šokujúce priznanie moderátora v
Zdroj: Jan Zemiar

„Idem sa občerstviť do vody, okrej, spravím pár záberov, aby sa nepovedalo, že som len tak vošiel, pri tom sa extrémne unavím a idem si radšej hneď ľahnúť,“ hovorí Bruno, ktorý čas na dovolenke trávi radšej poznávaním okolia ako oddychom na ležadle. Za jeden deň v Singapure vraj dokonca pešo prešiel viac ako 23 kilometrov. Viac o Brunovom cestovaní či plánoch do budúcnosti sa dozviete v našom video-rozhovore.

Chystáte sa v blízkej dobe niekam na dovolenku?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 1289Galéria

Braňo Bruno Ciberej Bruno čas na dovolenke Bruno pri predaji asistoval Bruno si vyskúšal prácu

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar ;
VIDEO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články