°C

Nedeľa, 9. august 2020. Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec.

Patrasová zverejnila šokujúcu FOTO: Intímnosti s neverným manželom Felixom Slováčkom!

Dáda Patrasová zverejnila na Instagrame intímny záber s jej manželom Felixom Slováčkom.
Dáda Patrasová zverejnila na Instagrame intímny záber s jej manželom Felixom Slováčkom.
Zdroj: profimedia.sk
08.12.2018 15:00

PRAHA - O manželstve hudobníka Felixa Slováčka (75) a českej herečky Dády Patrasovej (62) sa toho v médiách popísalo už mnoho. Umelec tmavovlásku pravidelne podvádzal, až sa napokon s 35-ročnou milenkou začal bez hanby objavovať aj na oficiálnych spoločenských akciách. Dvojica sa však aj napriek tomu doposiaľ nerozviedla. No a zdá sa, že to medzi nimi začalo opäť iskriť... Dáda totiž na Instagrame zverejnila intímnu fotku so svojím manželom!


Už viac ako tri roky sa verejne prepiera bizarný vzťah Felixa Slováčka a Dády Pastrasovej. Hoci hudobník herečku roky podvádza, dvojica sa dodnes nazýva manželmi. K rozvodu neprišlo ani napriek tomu, že hudobník otvorene hovoril o sexe s milenkou, či dokonca o plánoch počať s ňou dieťa. 

O to šokujúcejší je krok známej tmavovlásky, ktorý v týchto dňoch urobila. Na svojom oficiálnom profile na Instagrame totiž zverejnila záber s neverným manželom, na ktorom mu dáva nežný bozk na ústa. „Musím povedať, že Felix sa skvelo stará o náš dom,“ napísala k záberu tmavovláska a pridala emotikon bozku a palca hore.

Pri pohľade na záber by si mnohí azda aj pomysleli, že ide o milujúci a oddaný pár. V skutočnosti však všetci vedia, ako to medzi nimi je... Vynára sa teda otázka, či záber s popisom myslela herečka úprimne a medzi ňou a Felixom to opäť začalo iskrit, alebo len chcela vyprovokovať svoju mladšiu sokyňu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Musim rict,ze Felix se skvele stara o nas dum...

Príspevok, ktorý zdieľa Dáda Patrasová (@dadapatrasova_oficialni),


Galéria

Dáda Patrasová zverejnila na Dáda Patrasová zverejnila na Felix Slováček svoju manželku Dáda Patrasová sa napriek Felix Slováček s milenkou

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram, Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články