Prekvapivé zistenie: Markíza v polovici UKONČILA Farmu! | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Prekvapivé zistenie: Markíza v polovici UKONČILA Farmu!

Po minulé série sa reality šou Farma natáčala celé 4 mesiace. Tentoraz ju však Markíza ukončila v polovici.
Po minulé série sa reality šou Farma natáčala celé 4 mesiace. Tentoraz ju však Markíza ukončila v polovici.
Zdroj: TV MARKÍZA
17.10.2018 18:00

BRATISLAVA - Diváci televízie Markíza si aktuálne vychutnávajú už desiatu sériu obľúbenej reality šou Farma. Tvorcovia v jubilejnej edícii projektu kompletne zmenili koncept a do tvrdých podmienok televízneho statku nasadili aj sedmičku celebrít. Aktuálne najúspešnejších súťažiacich doplnila ďalšia štvorica banditov. O to prekvapivejšia je informácia, že Markíza Farmu už nenatáča. UKONČILA ju v polovici!


Obľúbená reality šou Farma sa na obrazovkách Markízy objavuje už po desiaty raz. A zakaždým súťažiaci v neľudských podmienkach televízneho statku trávili dlhé 4 mesiace. Práve tak dlho trvala reality šou od prvého natáčacieho dňa po posledný duel, ktorý predchádzal veľkému finále vysielanému v priamom prenose. 

O to prekvapivejšie je zistenie, že aktuálna séria sa už nenatáča. Televízia podľa našich zistení výrobu ukončila v prvý októbrový víkend. A keďže súťažiaci odcestovali na Farmu v závere júla, reálne na nej strávili namiesto dlhých štyroch mesiacov len dva. Ide teda o historicky najkratšiu sériu. Zaujímalo nás preto, čo je za tým.

Farmári prišli na Farmu posledný júlový víkend. A pred dvomi týždňami tvorcovia natáčanie ukončili.
Prekvapivé zistenie: Markíza v
Zdroj: TV MARKÍZA

„Dĺžka trvania šou zostáva zachovaná, avšak zmenou spôsobu nakrúcania sa toto stalo časovo efektívnejším,“ prezradila pre Topky.sk PR manažérka Markízy Michaela Hircová. Z toho vyplýva, že hoci sa natáčalo kratšie, diváci si Farmu na obrazovkách budú môcť vychutnávať rovnako dlho, akoby ju vyrábali plné 4 mesiace. 

„Je to tým, že v aktuálnej sérii sa jednotlivé úkony ako vyhlásenie nového farmára týždňa, voľba sluhov či prvého duelanta neviaže na konkrétne dni. V minulosti sa totiž 5 epizód, ktoré sa odvysielali za 1 týždeň, reálne natáčalo 7 dní. V pondelok bolo vyhlásenie farmára týždňa, v utorok voľba sluhov, vo štvrtok voľba prvého duelanta, v sobotu voľba druhého duelanta, v nedeľu duel. Dnes sa to robí efektívnejšie a celý tento cyklus trvá len 5 dní,“ dozvedeli sme sa od zdroja zo štábu. 


Galéria

Po minulé série sa Farmári prišli na Farmu Pred týždňom dorazila na Okrem súťažiacich, ktorí sa

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články