°C

Pondelok, 25. máj 2020. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Konečne vyšla s pravdou von: Tehotná jojkárka priznala, kto je otcom jej dieťaťa!

Jojkárska hviezdička prezradila, kto je otcom jej dcérky.
Jojkárska hviezdička prezradila, kto je otcom jej dcérky.
Zdroj: pixabay.com
24.07.2018 12:00

PRAHA - A je to vonku! Len nedávno na verejnosti praskla informácia, že Melody Weefur, známa zo šou Nákupné maniačky, je tehotná. Exotická kráska už onedlho privedie na svet dvojičky a jej dcérka Harmony sa tak konečne dočká vytúžených súrodencov. Až doteraz však nebolo známe, kto je otcom malej slečny, keďže exotická kráska v televízii vystupovala ako slobodná mamička...


K otcovi Harmony sa nikdy nevyjadrovala a verejne sa prezentovala tým, že svoj poklad vychováva sama. O to väčší šok prišiel, keď svetu oznámila, že je tehotná. No a po niekoľkých týždňoch odvtedy, čo sa o túto radostnú novinku podelila, vyšla s pravdou von aj s identitou svojho partnera.

Svojou polovičkou sa pochválila na sociálnej sieti, kde zverejnila fotografiu, na ktorej pózuje s neznámym mužom a svojou dcérkou, Napokon vyšlo najavo, že sympatický chlapík nie je len otcom očakávaných dvojičiek, ale aj malej Harmony. Túto informáciu potvrdila aj pre Tv Joj, pričom dodala, že hoci boli naozaj rozídení, časom sa opäť dali dokopy.

Melody sa svojou láskou pochválila na Instagrame.
Konečne vyšla s pravdou
Zdroj: Instagram M.W.

Z Melody sa už čoskoro stane trojnásobná mamina.
Konečne vyšla s pravdou
Zdroj: Instagram M.W.

Melody prezradila aj to, že počas tehotenstva jej partner poskytuje naozaj veľkú oporu. No a ako sa nastávajúca trojnásobná mamina cíti? „Chvíľami ako nafúknutý balón. Inak som ale celkom fit. Pocitovo aj zdravotne sa mám bravúrne. Trápi ma chrbát a občas mi partner musí pomôcť postaviť sa na nohy, ale beriem to s humorom,“ povedala na záver.


Galéria

Jojkárska hviezdička prezradila, kto Melody sa svojou láskou Z Melody sa už Melody Weefur

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Instagram M.W. , Pixabay.com, TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články