Ples v opere 2018: TRAPAS hneď na úvod... Toto sa ako mohlo stať?! | Topky.sk

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Ples v opere 2018: TRAPAS hneď na úvod... Toto sa ako mohlo stať?!

18. ročník Plesu v opere poznamenal hneď v úvode úsmevný trapas.
18. ročník Plesu v opere poznamenal hneď v úvode úsmevný trapas.
Zdroj: Jan Zemiar
14.01.2018 22:00

BRATISLAVA - Ples v opere sa na Slovensku považuje za najvýznamnejšiu spoločenskú udalosť roka. A kráčanie po červenom koberci do historickej budovy Slovenského národného divadla patrí bez pochýb k najčarovnejším momentom večera. Aktuálny ročník však hneď na úvod poznačil trapas. Ako sa toto mohlo stať?!


Video: Príchody prominentných Slovákov na Ples v opere 2018

V sobotu večer sa otvárala plesová sezóna! V historickej budove Slovenského národného divadla sa totiž konal už 18. ročník Plesu v opere. Ten sa už roky považuje za najprestížnejšiu udalosť roka. Veď už len samotný príchod prominentov po červenom koberci má doslova čarovnú atmosféru. Tento rok však nie!

Úvod plesu totiž poznačil trapas - pozvaní hostia zostali pred bránami divadla trčať v zápche. Nie však vo svojich vyhriatych autách, ale priamo na červenom koberci. Prominentní Slováci v drahých oblekoch a dámy v honosných róbach s účesom od kaderníka doslova stáli za sebou v rade, ako sa kedysi čakalo pred pekárňou na čerstvé rožky. 

Prominentní hostia čakali pred historickou budovou Slovenského národného divadla.
Ples v opere 2018:
Zdroj: Jan Zemiar

Takto sa pred Národným divadlom pozbieralo viac ako 20 párov, ktoré čakali v „kolóne“ v sychravom počasí. Za všetko mohlo zrejme preberanie pozvánok a následne zvítavanie sa s hostiteľmi večera. Takto to však prebieha každý rok a po minulé roky k podobnej „hustej premávke“ pred divadlom nedošlo. 

Viac ako 20 pozvaných párov stálo v zápche pred bránymi divadla.
Ples v opere 2018:
Zdroj: Jan Zemiar

Ktovie teda, možno len tentoraz dorazila väčšina pozvaných hostí v rovnakom čase. Jedno je však isté - úsmevná situácia úplne zatienila akékoľvek čaro z príchodu na prestížnu spoločenskú udalosť. 

Prečítajte si tiež:


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články