Štvrtok, 1. december 2022. Meniny má Edmund, zajtra Bibiána, Viviána.

Takto skončil Ples v opere 2018: Kollár v náladičke, gentleman Mňahončák a Malachovskej nehoda!

Prominenti opúšťali Ples v opere v dobrej náladeGaléria fotiek (21)
Prominenti opúšťali Ples v opere v dobrej nálade
Zdroj: Jan Zemiar

BRATISLAVA - V sobotu večer sa v historickej budove Slovenského národného divadla uskutočnila jedna z najprestížnejších a najočakávanejších udalostí roka. Pozvanie na Ples v opere 2018 prijali približne tri stovky prominentných Slovákov, ktorí sa spolu v exkluzívnych priestoroch bavili až do skorých ranných hodín. No a keď sa naše celebrity rozhodli, že je čas ísť domov, boli sme, samozrejme, pri tom!


Hoci neskoro v noci, no medzi prvými, odišiel z plesu Martin Mňahončák s manželkou Katarínou. Hoci mala pani Mňahončáková ramená zahalené štólou, v chladnom vzduchu jej na zahriatie nepostačila. Pozorný herec však nič nenechal na náhodu a svoju polovičku ochotne prikryl vlastným kabátom a zachoval sa tak ako pravý gentleman.

Takto skončil Ples v
Galéria fotiek (21)

O niečo neskôr z budovy odišiel politik Boris Kollár, ktorého partnerkou pre tento večer bola najstaršia dcéra Saška. Iná dámska spoločnosť multioteckovi zjavne vôbec nechýbala a budovy SND odchádzal v dobrej nálade s úsmevom od ucha k uchu.

Takto skončil Ples v
Galéria fotiek (21)

Ivete Malachovskej sa pri odchode o menšiu neplechu postarali šaty a vysoké topánky. Počas chôdze sa jej neustále zachytávali a prekážali jej pri kráčaní až sa napokon moderátorka rozhodla urobiť s neposlušnou róbou krátky proces. Svoje plesové šaty skrátka podvihla a s manželom Martinom napokon spokojne nasadla do auta a odišla.

Takto skončil Ples v
Galéria fotiek (21)

Speváčka Celeste Buckingham na Ples v opere 2018 síce prišla v spoločnosti svojho manažéra Lumira Mattiho, no z divadla odchádzala sama. Kým jej partner sa naďalej zabával, speváčka spred budovy odkráčala s telefónom pri uchu. 

Takto skončil Ples v
Galéria fotiek (21)

Ako vyzerali ostatní prominenti počas odchodu z Plesu v opere 2018, si môžete pozrieť v našej galérii »

Takto skončil Ples v opere 2018: Kollár v náladičke, gentleman Mňahončák a Malachovskej nehoda!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články