Takto skončil Ples v opere 2018: Kollár v náladičke, gentleman Mňahončák a Malachovskej nehoda! | Topky.sk

°C

Piatok, 6. december 2019. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Takto skončil Ples v opere 2018: Kollár v náladičke, gentleman Mňahončák a Malachovskej nehoda!

Prominenti opúšťali Ples v opere v dobrej nálade
Prominenti opúšťali Ples v opere v dobrej nálade
Zdroj: Jan Zemiar
15.01.2018 05:45

BRATISLAVA - V sobotu večer sa v historickej budove Slovenského národného divadla uskutočnila jedna z najprestížnejších a najočakávanejších udalostí roka. Pozvanie na Ples v opere 2018 prijali približne tri stovky prominentných Slovákov, ktorí sa spolu v exkluzívnych priestoroch bavili až do skorých ranných hodín. No a keď sa naše celebrity rozhodli, že je čas ísť domov, boli sme, samozrejme, pri tom!


Hoci neskoro v noci, no medzi prvými, odišiel z plesu Martin Mňahončák s manželkou Katarínou. Hoci mala pani Mňahončáková ramená zahalené štólou, v chladnom vzduchu jej na zahriatie nepostačila. Pozorný herec však nič nenechal na náhodu a svoju polovičku ochotne prikryl vlastným kabátom a zachoval sa tak ako pravý gentleman.

Martin Mňahončák sa zachoval ako pravý gentleman a svojej polovičke poskytol na zahriatie vlastný kabát. Tomu sa povie naozaj pozorný partner!
Takto skončil Ples v

O niečo neskôr z budovy odišiel politik Boris Kollár, ktorého partnerkou pre tento večer bola najstaršia dcéra Saška. Iná dámska spoločnosť multioteckovi zjavne vôbec nechýbala a budovy SND odchádzal v dobrej nálade s úsmevom od ucha k uchu.

Boris Kollár bol pri odchode z plesu výborne naladený.
Takto skončil Ples v

Ivete Malachovskej sa pri odchode o menšiu neplechu postarali šaty a vysoké topánky. Počas chôdze sa jej neustále zachytávali a prekážali jej pri kráčaní až sa napokon moderátorka rozhodla urobiť s neposlušnou róbou krátky proces. Svoje plesové šaty skrátka podvihla a s manželom Martinom napokon spokojne nasadla do auta a odišla.

Ivetu Malachovskú na ceste domov potrápili plesové šaty a topánky.
Takto skončil Ples v

Speváčka Celeste Buckingham na Ples v opere 2018 síce prišla v spoločnosti svojho manažéra Lumira Mattiho, no z divadla odchádzala sama. Kým jej partner sa naďalej zabával, speváčka spred budovy odkráčala s telefónom pri uchu. 

Celeste Buckingham z Plesu v opere odchádzala sama.
Takto skončil Ples v

Ako vyzerali ostatní prominenti počas odchodu z Plesu v opere 2018, si môžete pozrieť v našej galérii »


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články