Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Známa herečka ukázala tehotenské bruško: Takto sa zaguľacuje!

Známa herečka a speváčka ukázala tehotenské bruško.
Známa herečka a speváčka ukázala tehotenské bruško.
09.01.2018 12:00

BRATISLAVA – Pochválila sa rastúcim bruškom! Slovenská herečka a speváčka Barbora Švidraňová (29) sa už nevie dočkať príchodu svojho prvého bábätka na svet. Svojim fanúšikom sa totižto najnovšie pochválila tehotenským bruškom, ktoré vystavila na obdiv v čiernych obtiahnutých šatách. Pozrite, ako jej to pristane!


Známa ryšavka Barbora Švidráňová prežíva najkrajšie obdobie v živote. V decembri topkám priznala, že je tehotná. Teraz je v piatom mesiaci tehotenstva a z rastúceho bruška sa teší každým dňom čoraz viac. Dôkazom je aj jej  najnovší záber na sociálnej sieti. Kamarátom a fanúšikom bruško ukázala v čiernych obtiahnutých šatách.

 „Sme na našej polceste! Ó Bože, čas letí tak rýchlo. Ľúbim ťa, dieťa,“ napísala k fotke, na ktorej to umelkyni nesmierne pristane. To, že vyzerá naozaj skvelo si myslia aj mnohí jej fanúšikovia, ktorí ju zaplavili komplimentmi. „Sexi bruško, sexi tehuľka, krásna mamička,“ píšu v komentároch.

K prominentným mamičkám sa tak v máji pripojí aj sympatická a talentovaná Barbora, ktorá svojmu priateľovi Francescovi porodí ich prvé spoločné dieťa.  Či to bude chlapček alebo dievčatko, na to si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Zatiaľ to budúca mamička ešte nevie. Fotky si môžete pozrieť v našej GALÉRII»

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 


Galéria

Známa herečka a speváčka Barbora Švidraňová je v Barbora Švidráňová Francesco Mendolia Barbora Švidraňová s Francescom Barbora Švidráňová Barbora Švidraňová Barbora Švidraňová

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Instagram B.S., Ján Zemiar, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články