Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Švidraňovej odvaha nechýba: Tesne pred pôrodom úplne BEZ!

Barbora Švidraňová
Barbora Švidraňová
Zdroj: Jan Zemiar
28.04.2018 13:00

BRATISLAVA - Odhalila sa tak, ako to nik nečakal! Slovenská herečka Barbora Švidraňová (29), ktorá má mesiac do pôrodu, sa za svoju prirodzenosť vôbec nehanbí. Práve naopak. Fotografiu, na ktorej pózuje úplne bez mejkapu, zdieľala dokonca aj na sociálnej sieti. A veru na takýto záber by mnohé jej kolegyne nenazbierali odvahu. Veď pozrite!


Talentovaná Barbora Švidraňová už o niekoľko týždňov privedie na svet svojho prvého potomka, ktorého otcom je jej taliansky partner Francesco. Známa ryšavka si tak aktuálne vychutnáva posledné chvíle s tehotenským bruškom. V týchto dňoch zverejnila dokonca záber, ktorý mnohých jej fanúšikov bezpochyby prekvapí. Herečka sa nehanbila totiž ukázať tak, ako ju Pán Boh stvoril.

„Relax. Tehotenstvo je úžasné! Donúti vás oddychovať, lebo v poslednom mesiaci skrátka nemáte na výber. Máte čas prehodnotiť doterajší život, uvedomiť si, čo je naozaj podstatné a čo vám už fakt netreba. Kto pri vás stojí a kto na vás zabudol. Ako málo ste sa venovali svojmu psovi, ktorý pri vás teraz o to vernejšie leží, a že len tak sedieť na záhrade a počúvať spev vtákov je veľmi oslobodzujúce. Byť ženou je obrovský dar, pretože to, že vyrastie vo vás nová bytosť, je najúžasnejšia škola života... Prevráti sa vám hodnotový rebríček a spoznáte bezpodmienečnú lásku... Bodaj by aj mužom darovala príroda podobnú vymoženosť,“ napísala k fotografii herečka, ktorá fanúšikom odhalila nielen svoje pocity, ale ukázala aj svoju pravú tvár.

Bez nánosu líčidiel a kadejakých umelých príkras stavila na svoju prirodzenosť, odfotila sa a záber bez problémov zverejnila na svojom instagramovom účte. Na prvý pohľad by ju spoznal zrejme iba málokto. Barbora je na fotografii síce menej výrazná, ale pôsobí veľmi nežne a dokonca mladšie. Veď pozrite sami. Fotografiu nájdete v našej GALÉRII»

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Barbora Švidraňová Barbora Švidraňová bez mejkapu Barbora Švidraňová bez mejkapu Barbora Švidraňová už o Barbora Švidraňová Barbora Švidraňová s otcom

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články