Piatok, 7. október 2022. Meniny má Eliška, Elisa, zajtra Brigita.

Poriadne dusno v Markíze: Toto si nemal dovoliť!

Matthias Settele vyvodí zo situácie v Teleráne dôsledky. Galéria fotiek (6)
Matthias Settele vyvodí zo situácie v Teleráne dôsledky.

BRATISLAVA - Nerozmýšľal?! Televízia Markíza už dlhé roky ponúka divákom ranné vysielanie, ktoré im má spríjemniť prvé chvíle nového dňa. Utorkové Teleráno ale mnohých poriadne šokovalo. To, čo si v živom vysielaní dovolil kuchár Ľubomír Herko (36), nemá obdoby. Kompetentní nám prezradili, že za svoje správanie bude niesť následky.


Poplach v Markíze! Utorkové Teleráno poriadne zamotalo hlavy nielen divákom, ale hlavne vedeniu televízie v Záhorskej Bystrici. To, čo sa odohralo na obrazovke, totiž prekračuje asi všetky medze.

Kuchár Ľubomír Herko chodí do ranného vysielania už roky a mal by byť úplne oboznámený s tým, ako to tam chodí. Každý z pravidelných účinkujúcich už predsa vie, že v zábere sa môže ocitnúť naozaj hocikedy. Pokiaľ moderátori s iným hosťom nepreberajú maximálne závažnú tému, oko kamery môže zabrať hocikoho, kto je v tom momente v štúdiu prítomný.  

To sa stalo aj v utorok. Počas rozhovoru s kostýmovou výtvarníčkou zablúdil kameraman aj do kuchynského kútika... a divákom sa naskytol šokujúci pohľad. Herko si totiž kreditnou kartou upravoval kôpku bieleho prášku, vedľa ktorého mal položenú zrolovanú bankovku. V tom momente to teda vyzeralo ako prenos z drogového brlohu.

Hoci v štúdiu sa reálne drogy nenachádzali, už samotné napodobňovanie ich užívania poriadne naštartovalo vedenie Markízy. Kuchár totiž svojím konaním vrhol zlé svetlo na celú televíziu. Počas celého dňa tak bolo v Záhorskej Bystrici poriadne dusno. „Považujeme to za absolútne nevhodný „vtip”, ktorý nemá v takejto relácii čo robiť. V rámci televízie z toho vyvodíme dôsledky,” prezradila nám hovorkyňa Tatiana Tóthová, keď sme sa na incident informovali. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 

Poriadne dusno v Markíze: Toto si nemal dovoliť!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články