Zlomené srdce Pociskovej: Tůma ju vymenil za túto sexi modelku! | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Zlomené srdce Pociskovej: Tůma ju vymenil za túto sexi modelku!

Nela Pocisková a Filip Tůma sa nečakane rozišli. Herec má už za ňu náhradu.
Nela Pocisková a Filip Tůma sa nečakane rozišli. Herec má už za ňu náhradu.
16.01.2015 06:00

BRATISLAVA – Je koniec! Filip Tůma (36) a Nela Pocisková (23) od samého začiatku svojho vzťahu utajovali, že sú spolu. A tak, ako pomer odštartovali, ho aj ukončili - v tichosti. Po viac ako roku sa rozišli. No predstaviteľ Andrého Simonetta z Búrlivého vína za svojou bývalou dlho nesmútil. Ako totiž vysvitlo, má za ňu už náhradu. Herečku vymenil za sexi modelku Katarínu Brašeňovú (28).


Má nový sexi objav! Veľká láska Filipa Tůmu a Nely Pociskovej skončila rovnako potichu ako začala. Týždenník Plus 7 dní totiž nachytal herca s inou ženou. Pod ťarchou fotografických dôkazov predstaviteľka Niny Dolinskej z markizáckeho Búrlivého vína priznala, že sa pred časom rozišli. „To sa v živote stáva,“ okomentovala Nela nečakaný rozchod pre spomínaný časopis. Keď sme v súvislosti s krachom vzťahu oslovili Filipa, nechcel nič povedať. „K svojmu súkromiu sa nebudem vyjadrovať,“ reagoval stroho.

Tůma za Nelou ale zjavne nesmútil. Po jeho boku sa totiž už objavuje nová známosť, čo Nele určite muselo zlomiť srdce. Podľa medializovaných informácií tvorí pár s atraktívnou Katarínou Brašeňovou. Dvadsaťosemročná tmavovláska je asistentkou podnikateľa Miroslava Výboha. Ten je spájaný so stranou Smer a s premiérom Róbertom Ficom. Fešanda sa v minulosti venovala modelingu a robila aj hostesku na mnohých akciách. Zaujímavosťou je, že sa v roku 2009 zúčastnila aj našej súťaže Miss autosalón, kde skončila na 8. mieste.

Katarína Brašeňová v minulosti skúšala šťastie v súťaži Miss autosalón.
Katarína Brašeňová

Páči sa vám nový objav Filipa Tůmu?

84 % nie
áno 16 %

Hlasovalo: 13413Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar,Tv Markíza, facebook/archív FT, topky

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články