°C

Utorok, 29. september 2020. Meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím.

Tajomstvo jojkárskych orgií odhalené: Vieme, prečo robili tie nechutnosti!

Eduard Horňák si v šou Slnko, seno, slanina urobil poriadnu hanbu.
Eduard Horňák si v šou Slnko, seno, slanina urobil poriadnu hanbu.
29.07.2013 06:00

SIHLA - Padol do jamy levovej! Eduard Horňák (23) sa do jojkárskej šou Slnko, seno, slanina prihlásil s cieľom schudnúť. Svojím správaním si však vyrobil poriadnu hanbu, keď spoločne s Vierou (26) previedli orgie, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani profesionálni pornoherci. Zistili sme, že k spomínaným zverstvám nemuselo vôbec dôjsť, keby sa mladík jedného dňa nerozhodol, že zo súťaže odstúpi.


Poriadne si zavaril! Eduard Horňák sa do jojkárskej šou o chudnutí prihlásil ako zadaný muž. Na Sihle však čelil zvádzaniu od homosexuála Petra a neskôr s Vierou predviedol pred zrakmi ostatných sexuálne divadielko, ktoré pripomínalo scény z filmov pre dospelých.

Všetko však nasvedčuje tomu, že najmladší spomedzi súťažiacich sa mohol týmto nechutnostiam vyhnúť. „K intímnostiam medzi nimi došlo v čase, keď sa Edo pridal k anjelom strážnym. Keby zostal normálne medzi súťažiacimi, asi by sa to nebolo stalo,” povedal nám k tomu náš zdroj zo zákulisia šou.

K presunu Horňáka došlo z toho dôvodu, že mladík sa rozhodol zo súťaže odstúpiť. Okrem bolestí ruky ho totiž trápilo tiež to, že ručička na váhe v jeho prípade neklesala takým tempom, ako si predstavoval. Televízia sa ho však nechcela vzdať a priradila ho k takzvaným anjelom.

Práve jeho príchod do chaty vyprovokoval Vieru k striptízu - takýmto spôsobom ho totiž chcela medzi nimi privítať. Ako to dopadlo, vie už celé Slovensko. Edo zrejme už tisíckrát odvtedy oľutoval, že mu vôbec napadlo vymýšľať s odstúpením zo súťaže. Topky.sk k tejto téme oslovili aj jeho samotného, na naše otázky však doteraz nereagoval.

Myslíte si, že Eduard Horňák by mal svoju účasť v šou Slnko, seno, slanina ľutovať?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 3996Galéria

Eduard Horňák si v Eduard Horňák sa rozhodol Na Eduarda Horňáka si Eduard Horňák sa pridružil Eduard Horňák zažil počas Eduard Horňák si v Eduard Hornák a Viera

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TV Joj

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články