Záhadná smrť Slovenky Renáty (†33) a jej priateľa v Londýne: Pád z bytu na ôsmom poschodí | Topky.sk

Sobota, 25. máj 2019. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Záhadná smrť Slovenky Renáty (†33) a jej priateľa v Londýne: Pád z bytu na ôsmom poschodí

Zdroj: profimedia.sk, FB/Renata Poncova
12.11.2018 10:00

LONDÝN - Renáta Poncová spolu so svojím priateľom Tonym Taylorom (†33) zahynuli po páde z bytu na ôsmom pochodí v časti Camberwell v Londýne. Tragédia sa odohrala 2. novembra v neskorých nočných hodinách. Okolnosti ich smrti sú veľmi podozrivé a opradené rúškom tajomstva. Detektívi zo Scotland Yardu totiž v ich byte našli dôkazy o "možnom narušení" krátko pred incidentom.


Vaše tipy

Renatá Poncová pracovala v spoločnosti sprostredkúvajúcej ubytovanie, no susedia podľa portálu MailOnline uviedli, že nedávno prišla o zamestnanie. S Tonym Taylorom tvorili pár asi šesť mesiacov a nedávno sa k nej nasťahoval.

Záhadná smrť Slovenky Renáty
Zdroj: FB/Renata Poncova

Polícia bola k tragédii privolaná 2. novembra o 23:44 h. Správa hovorila o zranenom mužovi a žene, ktorí pravdepodobne vypadli z bytového domu. Na miesto dorazila aj záchranka, no lekárom sa nepodarilo udržať dvojicu pri živote.

Záhadná smrť Slovenky Renáty
Zdroj: FB/Renata Poncova

Oboch ich prehlásili krátko na to za mŕtvych. Pitva odhalila, že príčinou smrti boli mnohonásobné poranenia, ktoré zodpovedali pádu z veľkej výšky. Bývalí kolegovia a priatelia vzdali zosnulým hold kvetinami a sviečkami, ktoré položili k bytovému domu.

Záhadná smrť Slovenky Renáty
Zdroj: profimedia.sk

"V našich srdciach a myšlienkach budeme na teba navždy spomínať, s láskou od tvojich kolegov a priateľov v The Apartment Service," znie jeden z odkazov.

Záhadná smrť Slovenky Renáty
Zdroj: profimedia.sk

Polícia uviedla, že o smrti informovala príbuzných a požiadala všetkých, ktorí boli v poslednom čase v kontakte s Renátou a Taylorom, aby sa prihlásili. Rovnako tak majú urobiť aj svedkovia incidentu, alebo tí, ktorí zbadali niečo podozrivé pred ich smrťou.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články