Cyklisti potrestali prvého vodiča: FOTO Na cyklotrase sa neparkuje! Ľudia sú z reakcie Tomáša hotoví | Topky.sk

Pondelok, 27. máj 2019. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Cyklisti potrestali prvého vodiča: FOTO Na cyklotrase sa neparkuje! Ľudia sú z reakcie Tomáša hotoví

Červený koberec na vozidle, ktoré bolo zaparkované na cyklochodníku.
Červený koberec na vozidle, ktoré bolo zaparkované na cyklochodníku.
Zdroj: Tip čitateľa
12.10.2018 20:00

BRATISLAVA - Bratislavským cyklistom už došla trpezlivosť. Po neustálych potýčkach s arogantnými vodičmi, ktorí z dôvodu nedostatku parkovacích miest v centre mesta pravidelne parkujú na cyklochodníkoch, padla prvá príučka. Odniesol si ju vodič modrého vozidla, ktorý takto parkoval na Dunajskej ulici.


Vaše tipy

Majiteľ, ktorý svoje modré vozidlo zaparkoval na cyklochodníku na Dunajskej ulici musel zažiť poriadny šok po tom, čo zbadal, že jeho auto prikrýva červený koberec, ktorý znázorňuje pokračovanie cyklochodníka.

Vodič zaparkoval na cyklochodníku
Zdroj: Tip čitateľa

„A je to tu! Vodičovi na Dunajskej ulici bolo po vzore Stuttgartu vysvetlené, že na cyklotrase sa neparkuje. Skvelá práca!“ napísala facebooková stránka Útrapy bratislavského cyklistu. Fotografie, ktoré ju dokumentujú, nám zaslal aj náš čitateľ. 

Peter dokonca červený koberec vyfotil z vtáčej perspektívy. 

Červený koberec na vozidle,
Zdroj: FB/Útrapy Bratislavského cyklistu

V diskusii pod príspevkom sa objavilo niekoľko výstižných komentárov. Zdá sa, že klinec po hlavičke trafil Tomáš. Jeho postreh pobavil takmer 70 užívateľov. „Ešteže je ten koberec červený, inak by si to nejaký cyklista pomýlil s bežným bratislavským výmoľom,“ poznamenal.

Vodič zaparkoval na cyklochodníku
Zdroj: Tip čitateľa

Zavtipkoval si aj Lukáš, podľa ktorého by mal byť koberec vyrobený z dreva, aby sa cez neho dalo prejsť bicyklom. „No, treba to robiť pravidelne. Dobrá práca,“ pochválil nápad Martin. „Úplne topka! Správny spôsob boja!“ súhlasí Jakub.


Pozrite si aj: Ďalšie dopravné fiasko: FOTO Developer postavil cyklotrasu cez prekážky, ľudia sa smejú cez slzy


Viacerých užívateľov zaujímalo, aká bola reakcia vodiča. Administrátor stránky vysvetlil, že fotku prijali od jedného z ich fanúšikov a viac informácií nemajú. „Ale ak bola reakcia zachytená, snáď nám ju niekto doručí, alebo to zopakuje, ak bude treba,“ odpovedal admin.

Súhlasíte, aby sa takýmto spôsobom trestali vodiči, ktorí parkujú na cyklochodíkoch?

37 % nie
áno 63 %

Hlasovalo: 3528Galéria

Červený koberec na vozidle, Vodič zaparkoval na cyklochodníku Červený koberec na vozidle, Vodič zaparkoval na cyklochodníku

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články