°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Na primátora mesta Košice bude za Most-Híd kandidovať Vladimír Vágási

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: TASR/Roman Hanc
10.09.2018 11:05

KOŠICE – Za stranu Most-Híd bude na post primátora Košíc kandidovať Vladimír Vágási, ktorý pôsobí v strane ako košický krajský podpredseda a okresný predseda. „Dnes doobeda som oficiálne podal kandidátnu listinu na primátora Košíc," potvrdil kandidát.


Most-Híd v Košiciach podľa jeho slov pôjde do novembrových komunálnych volieb samostatne na primátora ako aj na poslancov mestského zastupiteľstva a starostov a poslancov mestských častí. "Počas volebnej kampane postupne predstavíme viac ako 20 kandidátok a kandidátov, ktorí zabojujú o priazeň Košičanov a predstavíme aj naše volebné vízie pod názvom 'Za Košice, v ktorých budeme radi žiť," uviedol Vágási.

Kandidatúru na primátora Košíc ohlásili dosiaľ aj predseda mimoparlamentnej strany Šanca Viliam Novotný, nezávislý mestský a krajský poslanec Jaroslav Polaček, nezávislý mestský poslanec Miroslav Špak, starosta mestskej časti Košická Nová Ves Milan Lesňák (nezávislý), súčasný viceprimátor Martin Petruško (Smer-SD) a prvý viceprezident Slovenského futbalového zväzu (SFZ) Richard Havrilla. V pondelok ohlasuje svoju kandidatúru aj poslankyňa NR SR Alena Bašistová (nezaradená).


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články