Streda, 20. október 2021. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Luxusný život Zsuzsovej: Maznákovi posielala pikantné správy z Dubaja, Kuciaka už vtedy sledovali

Alena Zsuzsová na módnej prehliadke, spoločnosť jej robila dcéra.
Alena Zsuzsová na módnej prehliadke, spoločnosť jej robila dcéra.
Zdroj: Michal Tvrdy - MTV Studio
13.02.2019 19:49

BRATISLAVA - Bola nezamestnaná, no aj napriek tomu sa vozila na luxusných autách a užívala si prepychový život. Momentálne najznámejšia Slovenka, ktorá je obvinená v prípade dvoch vrážd, si dokonca niekoľko mesiacov pred vraždou užívala v Dubaji.


To, že si žena s rôznymi menami a ukradnutými tvárami užívala v Dubaji len pár mesiacov pred vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, naznačujú fotografie, ktoré na sociálnej sieti zdieľala jej maloletá dcéra. 

Alenina dcéra sa pochválila fotkou z luxusného dubajského hotela.
Zszuzsovej dcéra sa pochválila

Dievčina, ktorá predvádzala na prehliadkových mólach, sa odfotila v drahom hoteli Jumeirah Beach. Okrem toho, smsky, ktoré Alena posielala podpredsedovi parlamentu Martinovi Glváčovi, boli odoslané cez dubajského operátora. 

Skutočná tvár Aleny Zszuzsovej
Alena Zsuzsová na módnej
Zdroj: Michal Tvrdy - MTV Studio

Alena má dcéru s komárňanským podnikateľom Marianom Markovičom, prezývaným Ampulka. Aj on vedie luxusný život, pre médiá sa však vyjadril, že so Zsuzsovou dlhšie nekomunikoval. Podľa blízkych susedov v Komárne, v ktorom býva aj Alena, sa mala jej dcéra chváliť tým, že jej krstným otcom je Marian Kočner. Ten mal Alene posielať aj peniaze. 

Zsuzsová posielala správy od
Zdroj: tvnoviny.sk

Vražedná prekladateľka

To, že Alena Zsuzsová pracovala pre Mariana Kočnera, potvrdil aj jej brat. "Áno, spomínala mi, že preňho pracuje. Prekladala mu nejaké veci z taliančiny," povedal prednedávnom pre Topky. Kočner jej však neplatil len za tieto služby. Podľa medializovaných informácií mala Alena slúžiť ako volavka a zbierať informácie o vplyvných ľuďoch. A aj napriek tomu, že bola dobrovoľne nezamestnaná, polícia počas domovej prehliadky u nej našla značnú hotovosť. 

Vypátrali sme brata záhadnej Zsuzsovej: Róbert prehovoril o jej vzťahu s Kočnerom

"Aktuálne majetkové pomery nezodpovedajú pravidelným mesačným príjmom obvinenej,“ píše sa v uznesení Špecializovaného trestného súdu, ktoré majú Topky k dispozícii. 

Obľúbená destinácia

Dubaj je obľúbeným miestom aj mnohých slovenských celebrít, či politikov. Dva mesiace po vražde Jána Kuciaka tam dovolenkoval aj Marian Kočner. Bolo to v čase, keď sa najskôr na Maledivách stretol s Bélom Bugárom a neskôr letel do Dubaja. Stretnutie najskôr popieral. "Jedine podľa svedkov jehovových," odpovedal vtedy podnikateľ.

EXKLUZÍVNE Tajomstvo dovolenky na Maldivách odhalené: Bugár priznal stretnutie s Kočnerom!

Následne dodal, že letel na Nový Zéland. "Bol som na Novom Zélande hrať golf, let číslo EK 406 Dubai Melbourne a následne let do Aucklandu," dodal pre Topky Kočner. No neskôr odpovedal štýlom, ktorý bol pre Kočnera typický a priznal aj to, že sa stretol s Bugárom. Marian Kočner je momentálne väzobne stíhaný a obvinený v kauze falšovania zmeniek. No už niekoľko mesiacov je podozrievaný aj z toho, že si mal objednať vraždu novinára práve on. 

Mariana Koćnera priviezli s
Zdroj: TASR/Dušan Hein

Vypovedal proti nemu jeden z obvinených, ktorého mala na vraždu osloviť Zsuzsová, Zoltán Andruskó. Okrem toho, Kočner dal sledovať novinárov, medzi nimi aj Jána Kuciaka. Zavraždenému novinárovi sa aj vyhrážal a povedal mu, že naňho bude zbierať špinu. 


Galéria

Alena Zsuzsová na módnej Alenina dcéra sa pochválila Skutočná tvár Aleny Zszuzsovej Zsuzsová posielala správy cez Mariana Kočnera priviezli s

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články