Štvrtok, 5. august 2021. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Táto speváčka má takmer 60 a... Fú, to je brutálna MINI sukňa!

Paula Abdul
Paula Abdul
Zdroj: Instagram PA
19.06.2021 00:01

KALIFORNIA - V 90. rokoch valcovala hitparády a dnes... Speváčka Paula Abdul je aj rok pred šesťdesiatkou stále kočka. Len sa pozrite, aké minišaty si stále môže dovoliť!


Paula Julie Abdul sa narodila 19. júna 1962. Kedysi bola cheerleaderkou a choregrafkou – robila choreografie napríklad pre videoklipy Janet Jackson. Neskôr podpísala vlastnú nahrávacou zmluvu a jej debutový album Forever Your Girl (1988) sa stal jedným z najúspešnejších debutových albumov tých čias. 

Úspech pokračoval aj s ďalším albumom, po tom treťom sa opäť venovala skôr choreografii a nakrútila aj tanečné videá určené na domáce cvičenie. 

V roku 2002 sa začala objavovať ako porotkyňa v šou American Idol, kde pôsobila osem sérií. Ako porotkyňu ju mohli diváci vidieť aj v X Fatore či tanečnej súťaži. 

Táto speváčka má takmer
Zdroj: SITA

V 90. rokoch bola speváčka vydatá za herca Emilia Esteveza, no ozviedli sa, keď on odmietal ďalšie deti (dve mal s predchádzajúcou partnerkou) a Paula, naopak, po deťoch túžila. Neskôr si vzala dizajnéra Brada Beckermana, s ktorým sa rozviedla po 17 mesiacoch. 

Paula môže byť stále spokojná so svojím výzorom. Hoci dnes oslavuje 59 rokov, postavičku jej zrejme závidia aj oveľa mladšie ženy. Speváčka sa zrejme udržiava vo forme tancom, a tak si na vystúpenia môže dovoliť aj naozaj kratučké šaty, ako to ukázala aj pred pár dňami. 

Táto speváčka má takmer
Zdroj: Instagram PA

Táto speváčka má takmer
Zdroj: Instagram PA

Táto speváčka má takmer
Zdroj: Instagram PA


Galéria

Paula Abdul Paula Abdul

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články