°C

Utorok, 26. január 2021. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Kedysi filmová sexica a dnes... Na herečke sa podpísal vek aj zákroky!

Daryl Hannah
Daryl Hannah
Zdroj: MGM
03.12.2020 00:01

LOS ANGELES - Príťažlivá herečka naberala obdivovateľov od prvého momentu, ako sa objavila na televíznych obrazovkách. S pribúdajúcim vekom však Daryl Hannah začala skúšať skrášľujúce zákroky a nie vždy dopadli tak, ako mali...


Daryl Hannah sa narodila 3. decembra 1960. Odmalička sa zaujímala o herectvo. Na vysokej škole študovala okrem toho aj balet. 

Prvýkrát sa objavila pred kamerami v horore Zúrivosť. V 80. rokoch potom natočila filmy ako Blade Runner, Žblnk, Pápež z Greenwich Village, Wall Street, Roxana, Dom veselých duchov, Oceľové magnólie...

Daryl Hannah
Zdroj: MGM

V 90. rokoch to boli filmy ako Neviditeľný na úteku, Daj si pohov, kamoš!, či Návrat Addamsovcov. Neskôr to boli filmy Nezabudnuteľná cesta, Northfork, Silvercity či Kill Bill. 

A tiež viacero filmov, ktoré majú na filmovom serveri veľmi nízke hodnotenia. Okrem toho sa Daryl objavila v niekoľkých seriáloch v epizódnych postavách, väčšiu úlohu mala v projekte Ôsmy zmysel.

Daryl Hannah
Zdroj: Miramax Film

Práve pri propagácii posledného seriálu v roku 2015 mnohí krútili hlavou, čo to so sebou daryl, preboha, porobila. Evidentne podstúpila nejaké vylepšenia a nebol to práve najšťastnejší krok.  Výsledkom plastických operácii a zákrokov je umelá tvár bez štipky prirodzenej krásy, ktorá bola pre Daryl kedysi povestnou. 

Daryl Hannah
Zdroj: Netflix

Daryl Hanna

Daryl Hannah
Zdroj: SITA

Ako sa herečka časom menila, si môžete pozrieť aj v GALÉRII vyššie. 


Galéria

Daryl Hannah Daryl Hannah Daryl Hannah Daryl Hannah Daryl Hanna Daryl Hannah

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články