°C

Piatok, 29. máj 2020. Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand.

Slávna Xena je aj po 50-tke šmrncovná žena: FOTO v negližé ako dôkaz!

Lucy Lawless ako Xena
Lucy Lawless ako Xena
29.03.2020 00:00

LOS ANGELES - Stále šarmantná! Keď sa povie Xena, každý si vybaví sexi tmavovlasku Lucy Lawless, ktorá v rovnomenom seriáli stvárnila ústrednú postavu. Herečka dnes oslavuje 52. narodeniny. A aj keď sa za ten čas zmenila, viacerí chlapi nám dajú za pravdu, že stále má šmrnc.


Lucy Lawless sa narodila 29. marca 1968 na Novom Zélande. Umeniu sa začala venovať už v detstve. Keď mala 10 rokov hrala prvýkrát v muzikáli. Po rokoch prezradila, že ako dieťa trpela bulímiou.  

Keď mala Lucy 19-rokov, vydala za Gartha Lawlessa, s ktorým má dcéru Daisy. V roku 1995 sa však rozviedli.

Lucy Lawless ako Xena
Slávna Xena je aj
Zdroj: MCA Television

A hoci to v tom čase v súkromí nemala ružové, iné to bolo v pracovnej oblasti. Lucy začala účinkovať v seriáli Xena, ktorý ju preslávil po celom svete. A napokon, jej priniesol aj lásku. V roku 1998 sa totiž vydala za producenta seriálu Roberta Taperta, s ktorým má dve deti.  

Predstaviteľka seriálovej Xeny účinkovala aj v mnohých iných počinoch. Spomenúť možno Spider-Man, Eurotrip, Battelstar Galactica, či seriály Salem, Veronica Mars, Spartakus, Taká normálna rodinka, Ash vs. Evil Dead, či Môj život je vražda. 

Práve v poslednom spomínanom počine sa pred kamerami predviedla aj v negližé. A hoci nešlo o prehnane dráždivý kúsok, jej bujné vnady určite zaujali mužských divákov.   

Lucy Lawless nepatrí do starého železa.
Lucy Lawless
Zdroj: profimedia.sk

Lucy Lawless vyzerá skvele aj bez príkras.
Lucy Lawless
Zdroj: Instagram


Galéria

Lucy Lawless ako Xena Lucy Lawless ako Xena Lucy Lawless Lucy Lawless nepatrí do Lucy Lawless Lucy Lawless vyzerá skvele Lucy Lawless Lucy Lawless s kamarátkou.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články