Pondelok, 26. september 2022. Meniny má Edita, zajtra Cyprián, Damián.

Slávna Xena je aj po 50-tke šmrncovná žena: FOTO v negližé ako dôkaz!

Lucy Lawless ako XenaGaléria fotiek (8)
Lucy Lawless ako Xena

LOS ANGELES - Stále šarmantná! Keď sa povie Xena, každý si vybaví sexi tmavovlasku Lucy Lawless, ktorá v rovnomenom seriáli stvárnila ústrednú postavu. Herečka dnes oslavuje 52. narodeniny. A aj keď sa za ten čas zmenila, viacerí chlapi nám dajú za pravdu, že stále má šmrnc.


Lucy Lawless sa narodila 29. marca 1968 na Novom Zélande. Umeniu sa začala venovať už v detstve. Keď mala 10 rokov hrala prvýkrát v muzikáli. Po rokoch prezradila, že ako dieťa trpela bulímiou.  

Keď mala Lucy 19-rokov, vydala za Gartha Lawlessa, s ktorým má dcéru Daisy. V roku 1995 sa však rozviedli.

Slávna Xena je aj
Galéria fotiek (8)
Lucy Lawless ako Xena
Zdroj: MCA Television

A hoci to v tom čase v súkromí nemala ružové, iné to bolo v pracovnej oblasti. Lucy začala účinkovať v seriáli Xena, ktorý ju preslávil po celom svete. A napokon, jej priniesol aj lásku. V roku 1998 sa totiž vydala za producenta seriálu Roberta Taperta, s ktorým má dve deti.  

Lucy Lawless a jej premeny
Predstaviteľka seriálovej Xeny účinkovala aj v mnohých iných počinoch. Spomenúť možno Spider-Man, Eurotrip, Battelstar Galactica, či seriály Salem, Veronica Mars, Spartakus, Taká normálna rodinka, Ash vs. Evil Dead, či Môj život je vražda. 

Práve v poslednom spomínanom počine sa pred kamerami predviedla aj v negližé. A hoci nešlo o prehnane dráždivý kúsok, jej bujné vnady určite zaujali mužských divákov.   

Lucy Lawless
Galéria fotiek (8)
Lucy Lawless nepatrí do starého železa.
Zdroj: profimedia.sk

Lucy Lawless
Galéria fotiek (8)
Lucy Lawless vyzerá skvele aj bez príkras.
Zdroj: Instagram

Slávna Xena je aj po 50-tke šmrncovná žena: FOTO v negližé ako dôkaz!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články