°C

Piatok, 10. apríl 2020. Meniny má Igor, zajtra Július.

Futbalista Filip Šebo: Dal si vytetovať modelku... Teraz randí s o 10 rokov mladšou speváčkou!

Filip Šebo
Filip Šebo
Zdroj: SITA/Peter Maďar
24.02.2020 00:01

BRATISLAVA - Bývalý futbalový reprezentant Filip Šebo kedysi prezradil, že mal 25 žien. Miss Slovensko 2006 Magdaléna Šebestová bola číslo 26. Práve s ňou to vyzeralo naozaj vážne a navzájom si na telá nechali vytetovať dátum narodenia toho druhého. Nakoniec neprišla svadba ani dieťa, ale rozchod. A aktuálne dnešný narodeninový oslávenec randí s o 10 rokov mladšou speváčkou Emmou Drobnou...


Filip Šebo sa narodil 24. februára 1984. Kariéru odštartoval v Nemecku, neskôr pôsobil v bratislavskom Interi, v Artmedii Petržalka. Hrával aj v Rakúsku, Škótsku či Francúzsku. Potom sa vrátil do Bratislavy, najprv bo, jeho klubom Slovan, potom FC Petržalka akadémia. Aktuálne sa venuje triatlonu. 

Futbalista Filip Šebo: Dal
Zdroj: TASR

Čo sa týka súkromia, v roku 2007 prezradil, že mal 25 žien. V tom čase sa už šepkalo o jeho vzťahu s misskou Magdou Šebestovou, ktorá je od neho o necelý rok staršia. Strávili spolu približne šesť rokov, počas ktorých si dali spraviť aj takzvané párové tetovanie – Magda si nechala zvečniť dátum Filipovho narodenia na krk, on mal ten jej na stehne. 

Futbalista Filip Šebo: Dal
Zdroj: TASR

Futbalista Filip Šebo: Dal

Futbalista Filip Šebo: Dal

Dnes je Filip šťastný po boku speváčky Emmy Drobnej. Kým on sa narodil 24. februára 1984, ona oslavuje narodeniny o mesiac neskôr, 24. marca a je o desať rokov mladšia. Ktovie, či si aj ju dá nejakým spôsobom zvečniť na koži. Tetovanie na stehne, ktoré mu pripomínalo Magdu ešte aj rok po rozchode, si už pred časom nechal odstrániť. 
Futbalista Filip Šebo: Dal
Zdroj: Jan Zemiar

Galéria

Filip Šebo Filip Šebo Filip Šebo mal vytetovaný Magda Šebestová si dala Filip Šebo a Magda Filip Šebo a Emma Filip Šebo už na

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články