°C

Piatok, 5. jún 2020. Meniny má Laura, zajtra Norbert.

Slovenská herečka totálne strápnila Kandráča: Uštipačné urážky na adresu jeho vzhľadu!

Lucia Siposová a Kristína Greppelová
Lucia Siposová a Kristína Greppelová
Zdroj: TV JOJ
10.11.2017 14:00

BRATISLAVA - Tak tá mu teda naložila! Hoci má hudobník Ondrej Kandráč (39) množstvo fanúšičiek, ktoré by ho najradšej mali doma, Krístínu Greppelovú (33) jeho výzor zrejme až tak neoslovil. Najnovšie ho totiž urazila rovno pred televíznou kamerou a veru, toto by sa ľahko zrejme nepočúvalo žiadnemu mužovi.


Herečka sa v najnovšej epizóde jojkárskej relácie Všetko čo mám rád rozhovorila o tom, že má zvláštnu slabosť pre veci, ktoré nie sú práve pekné. „Ja mám rada škaredé veci. Lebo existujú tak škaredé veci, že vám je ich až ľúto, až ich potom milujete,“ vysvetľovala moderátorom šou a svojej hereckej kolegyni Lucii Siposovej.

„Ja som si kúpila terénne auto. Škaredé je ako noc. Ale tak je škaredé, že až ho ľúbim. Mopslík, áno? Však to je tak škaredé zvieratko, že až by som mu polievku navarila. To je jediný pes podľa mňa, ktorý pije ústami aj očami. Je mi to tak ľúto, že ho až ľúbim,“ pokračovala vo vymenovávaní škaredých vecí, ku ktorým má pre ich vzhľadovú „vadu“ vzťah.

Ondrej Kandráč si od Kristíny Greppelovej odniesol urážlivú poznámku.
Slovenská herečka totálne strápnila
Zdroj: TV JOJ

Po chvíľke odmlky sa zadívala na Ondreja Kandráča, ktorého zaskočila pomerne urážlivou poznámkou. „Aj ty sa mi vlastne páčiš,“ povedala, čím naznačila, že hudobník podľa nej nespĺňa kritériá atraktivity. Komentár prekvapil aj Luciu. „Prepáčte, pre tých blbších – že on je taký škaredý, až je pekný?“ zaujímala sa, no Kristína sa odpovede našťastie radšej zdržala. .

Bol podľa vás Kristínin komentár vhodný?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 7187Galéria

Lucia Siposová a Kristína Ondrej Kandráč si od Kristína Greppelová si servítku Kristína Greppelová si servítku

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články