Sobota, 1. október 2022. Meniny má Arnold, zajtra Levoslav.

Poznáte túto ženu? Dôchodkyňa si v bratislavskom autobuse vzala cudzí notebook! Pátra po nej polícia

Polícia pátra po žene, ktorá v bratislavskej MHD-čke ukradla notebook.Galéria fotiek (1)
Polícia pátra po žene, ktorá v bratislavskej MHD-čke ukradla notebook.
Zdroj: FB/Polícia SR

BRATISLAVA - Neznáma žena si v Bratislave odniesla z trolejbusu notebook, ktorý si tam predtým niekto zabudol. Spôsobila tým škodu vo výške 1362 eur. Informuje o tom Polícia Bratislavského kraja na sociálnej sieti, ktorá sa obracia na verejnosť v súvislosti s objasňovaním prečinu.


Poškodená žena mala podľa polície nastúpiť 29. augusta do trolejbusu linky číslo 47 smerujúceho na končenú zastávku Červený most. Svoj notebook položila na voľné sedadlo vedľa seba. Vystúpila z neho o 13.00 h na Mudroňovej ulici. Po chvíli na miesto, kde predtým sedela, prišla neznáma žena vo veku približne 65 až 70 rokov.

"Tá si notebook vložila do svojho ruksaku a následne z trolejbusu vystúpila na zastávke Červený most," priblížila polícia. V tejto súvislosti pátra po totožnosti osoby vo videu zverejnenom na sociálnej sieti, pretože by mohla napomôcť pri objasňovaní skutku.

"V prípade akýchkoľvek informácií súvisiacich s týmto prípadom nám oznámte na bezplatnom čísle polície 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne nám napíšte formou správy na profile Polícia SR – Bratislavský kraj," uviedli policajti.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články