Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Krvavý útok nožom v bratislavskom podchode: FOTO Muž (41) skončil na urgente, agresor už čelí obvineniu

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Facbeook/Polícia SR - Žilinský kraj
02.02.2021 17:40

BRATISLAVA – V hlavnom meste došlo k brutálnemu útoku nožom. Bodnutie do brucha utŕžil 41-ročný Košičan, ktorý skončil na operačnom stole. Nešťastiu podľa polície predchádzala hádka.


Krvavý útok sa odohral počas poslednej januárovej soboty v podchode na Trnavskom mýte. Polícia na základe doterajších informácií uviedla, že v súčasnosti obvinený Afganec mal okolo pol ôsmej večer zaútočiť vreckovým nožom na 41-ročného muža pôvodom z Košíc.

Brutálny útok na ulici: Bratislavčan (17) mal napadnúť chlapca, ktorý skončil s poškodenými pľúcami

Samotnému útoku mal predchádzať ich vzájomný verbálny konflikt. „Poškodený utrpel bodné zranenie v oblasti brušnej dutiny, ktoré si vyžiadalo urgentný prevoz do jednej z bratislavských nemocníc,“ informovali ochrancovia zákona.

Krvavý útok nožom v
Zdroj: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj

Bratislavskí policajti cudzinca zadržali a následne obvinili. „Na základe zabezpečenej dôkaznej situácie a doposiaľ vykonaných procesných úkonov vzniesol vyšetrovateľ Policajného zboru obvinenie z trestného činu ublíženia na zdraví v jednočinnom súbehu s prečinom výtržníctva mužovi menom Sami S., pôvodom Afganský islamský štát,“ uviedli policajti.

Agresorovi v prípade preukázania viny hrozí až 5-ročný trest odňatia slobody.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články