°C

Nedeľa, 29. marec 2020. Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.

Rodina Beblavých mala cez víkend slávnostnú večeru: FOTO Navštívili ich profíci a prišla tréma!

Miroslav Beblavý
Miroslav Beblavý
Zdroj: Topky/Ján Zemiar
31.12.2019 20:00

BRATISLAVA - U rodiny Beblavých to cez uplynulý víkend bolo skutočné pestré. Člen paktu o neútočení si totiž dali slávnostnú večeru s rodinou, na ktorú prišiel aj ďalší člen spomínaného paktu - líder KDH Alojz Hlina s manželkou Martinou. Miroslavovi Beblavému z PS/Spolu ale nebolo všetko jedno, pretože stál zoči-voči profesionálom.


Rodina Hlinovcov totiž patrí medzi populárnych aj v oblasti gastronómie. "Keď sme sa dozvedeli, že k nám na večeru príde dvojica, ktorá dlhoročne podniká v gatronómii, dostali sme dosť trému," píše na sociálnej sieti programový líder PS/Spolu Beblavý.

Rodina Beblavých mala cez
Zdroj: Facebook/Miroslav Beblavy

Tréma opadla a ostal len príjemný pocit

Predseda strany Spolu ale nakoniec predsalen poľavil zo stresujúceho tempa a uvoľnil sa. "Nakoniec to dobre dopadlo, aspoň podľa toho, že všetko bolo zjedené. Musím povedať, že mám rešpekt pred ľuďmi, ktorí sa týmto živia," uzavrel Beblavý.

Skúsenosti s podnikaním tohto typu

Ako už bolo vyššie spomenuté, rodina Hlinovcov sa na čele s manželkou Martinou Hlinovou podieľa aj v gastronomickom biznise. Vedú totiž sieť stravovacích podnikov Slovak Pub, ktorého pobočky sú okrem nášho hlavného mesta aj v Stupave a jedna z nich bola aj v Žiline. Podniky predtým niesli názov 1. slovenská krčma. Je preto očividné a jasné, že predseda Spolu mal pred slávnostnými hodmi, na ktoré prišli Hlinovci, podstatnú dávku rešpektu a trémy.

Hlinovci podnikajú v gastronómii už dlhšie
Rodina Beblavých mala cez
Zdroj: TASR/Vladimír Benko


Galéria

Miroslav Beblavý Hlinovci podnikajú v gastronómii

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články