°C

Piatok, 18. september 2020. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Bugár oznámil voličom správu dňa: To, čo nasledovalo potom, musíte vidieť!

Béla Bugár
Béla Bugár
Zdroj: SITA/Marek Mrviš
18.03.2016 00:01

BRATISLAVA - Nastal deň D. Béla Bugár musel predstúpiť pred svojich voličov. Po tom, čo obnažil na verejnosti svoje dôvody koketovania so Smer-om v novej vláde, reakcie nenechali na seba dlho čakať. Béla, toto, prosím, nečítaj!


Predseda strany Most-Híd pred parlamentými voľbami vyhlasoval, že spoluprácu so Smer-om si nevie predstaviť. Opak sa stal pravdou a nová vláda zložená zo strán Smer- SD, SNS, Most-Híd a Sieť je už takmer definitívna. Po tom, čo predstavitelia Most-u zverejnili na svojej facebookovej stránke vysvetlenie kroku, prečo vstúpili do spolupráce so Smer-om, masovo sa zdvihla vlna kritiky zo strany nespokojných voličov. 

1.  "Môžeš sa hanbiť szarházi (niktoš, pozn.red.)!" napísal Karol.

2.  "Bodaj by vás zavreli doživotne do jednej cely s pánom Slotom!" odkazuje Michal.

3.  "Keby si ten klamár aspoň prečítal reakcie pod svojím dristom," napísal Michal. 

4.   "Hanba vám, Bugár! Prečítajte si komentáre..." odporúča Peter. 

5.  "Z tohoto sa nevykrútite. Už ste sa zapísali do dejín. Hanba," napísal Ozo. 

Bugár oznámil voličom správu
Zdroj: Foto: Facebook

6.  "Hanba, hanba a hanba..." vystihol Tibor. 

7.  "Najväčší mýtus bol doteraz, že predseda Mostu má charakter!" napísal Peter. 

8.  "Roky som považoval p. Bugára za jedného z mála politikov, čo pôsobili na našej scéne férovo a poctivo. Bohužial, toto, čo sa stalo teraz, je podraz a svinstvo, aké nepamätám ani od Mečiara, a to bol talent na podrazy. Ale čo už, koryto je koryto a tie výhovorky vám neverí ani vlastná rodina," myslí si František.

9.  "Pán Bugár, máte pocit, že po tom, čo ste urobili so svojimi voličmi, si z nás ešte môžete robiť srandu? To už je vrchol arogancie... Vám unikajú tie tisíce zúfalých a naštvaných komentov a hovoríte im mýtus? Ja nemám slov... Na to je také príslovie - Napľujte k....e do ksichtu a ona povie, že prší...," vyjadrila sa Svetlana.

10.  "Tento panflet sú len hnusné alibistické keci, ktoré sa pokúšajú odvrátiť pozornosť od klamstva a podvodu, ktorý ste na svojich voličoch vykonali. Ľutujem, že aj ja patrím do skupiny naivných hlupákov, ktorí vás podporili," myslí si Tomáš.


Galéria

Béla Bugár

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Archív

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články