Robert Mistrík - kandidát na prezidenta SR | Topky.sk
Sobota, 18. september 2021. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Robert Mistrík - kandidát na prezidenta

Prezidentský kandidát Robert Mistrík

MIMORIADNE Zásadné rozhodnutie Roberta Mistríka: Favorit prezidentských volieb sa vzdal boja

Zuzana Čaputová a Robert Mistrík

Zuzana Čaputová a Robert Mistrík

Video
26.02.2019 14:05

BRATISLAVA - Veľký prezidentský boj sa chýli k očakávanému prvému kolu. Kandidáti Zuzana Čaputová a Robert Mistrík dnes zvolali brífing, na ktorom mal Mistrík zásadné vyhlásenie k spájaniu síl demokratických kandidátov. Jeden z najväčších favoritov sa boja o prezidentské kreslo vzdal. viac »

Profilový ROZHOVOR s prezidentským kandidátom Robertom Mistríkom: Ukotvenie v EÚ musíme upevniť

Profilový ROZHOVOR s prezidentským

25.02.2019 09:35

BRATISLAVA - Prezidentské kampane sú v plnom prúde a Slovákom sa postupne prezentuje štrnásť kandidátov. V profilových rozhovoroch odpovedal pre Topky každý kandidát na základné otázky, medzi ktorými bolo zakotvenie Slovenska v EÚ, sankcie proti Rusku, vystúpenie z NATO, zákaz potratov, homosexuálne partnerstvá či odluka cirkvi od štátu. viac »


Prezidentská debata Mistríka s Čaputovou: Nepovažujeme sa za súperov, tvrdia kandidáti

Robert Mistrík a Zuzana
Foto

10.02.2019 17:30

BRATISLAVA – Prezidentskí kandidáti Robert Mistrík a Zuzana Čaputová sa považujú skôr za spolukandidátov ako súperov. Uviedli to v nedeľnej diskusnej relácii TA3 V Politike, v ktorej sa zhodli na väčšine otázok. Mistrík za svoju výhodu považuje napríklad to, že je nezávislý kandidát. Čaputová, naopak, svoju politickú príslušnosť vníma ako dôkaz, že... viac »


Vedec a nezávislý kandidát na prezidenta, ktorý chce byť protiváhou vlády: Profil Roberta Mistríka

Robert Mistrík
Foto

31.01.2019 08:01

BRATISLAVA - Prezidentské voľby sa nezadržateľne blížia. Veľké spektrum kandidátov a taktiež prvé prieskumy naznačujú, že o tento post bude veľký záujem, z čoho bezprostredne vyplýva aj nekompromisný súboj kampaní jednotlivých kandidátov. Profil nezávislého kandidáta Roberta Mistríka vám priblížime v tomto článku. viac »


Najčítanejšie články