°C

Sobota, 31. október 2020. Meniny má Aurélia, zajtra Denisa.

Organizátor utiekol aj s peniazmi! Rozzúrených fanúšikov ukľudňovala polícia

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: burst.com
21.09.2020 14:00

Koncom augusta sa mal uskutočniť koncert Horkýže Slíže v Partizánskom, skončilo to však fiaskom a nadávkami. Organizátor kapelu nevyplatil a ušiel s peniazmi za vstupenky predanými na mieste.


Radosť fanúšikov na koncerte prerušil príhovor člena kapely, ktorý oznámil, že kapela nedostala zaplatené a organizátor sa vytratil. Nasledovalo burácanie a nadávky sklamaných fanúšikov. Celú situáciu musela prísť upokojovať polícia.

Organizátor utiekol aj s
Zdroj: Facebook, podujatie koncertu

Vstupenky na koncerty sa predávali online cez ticketingovú spoločnosť Predpredaj.sk a boli dostupné aj na mieste podujatia. Práve sumu za lístky predané na mieste si organizátor zobral a odišiel. Peniaze za vstupenky zakúpené online, cez sprostredkovateľskú spoločnosť, boli zákazníkom okamžite vrátené.

,,Našich zákazníkov chránime aj pred takýmito situáciami. Všetci, ktorí si kúpili vstupenky na koncert Horkýže Slíže v Partizánskom cez našu službu, už dostali svoje peniaze naspäť. Pri online nákupe vstupeniek majú zákazníci istotu, že pri zmene alebo zrušení podujatia, dostanú svoje peniaze vždy späť. Tiež ponúkame aj poistenie vstupeniek, ktoré chráni zákazníkov pri rôznych životných udalostiach ako sú choroba, úraz atď. Predpredaj.sk je sprostredkovateľom predaja a s organizáciou tohto nešťastného koncertu nemá nič spoločné,“ upresnil Marek Jusko, CEO Predpredaj.sk.

Organizátor utiekol aj s
Zdroj: predpredaj.sk

Fanúšikovia, ktorí prišli o peniaze za lístky zakúpené na mieste konania, sa na sociálnych sieťach vyhrážali aj trestným oznámením. Či to však dotiahnú do úspešného konca je otázne. Môžeme im len držať palce, aby sa dočkali spravodlivosti.

Organizátor utiekol aj s
Zdroj: Facebook stránka Horkýže Slíže

- reklamná správa -


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články