Sobota, 24. júl 2021. Meniny má Vladimír, zajtra Jakub.

Aké víno ozvláštni veľkonočný stôl?

Aké víno ozvláštni veľkonočný stôl?
Aké víno ozvláštni veľkonočný stôl?
Zdroj: VITIS
26.03.2020 10:00

Veľkonočný stôl, to je údené mäso, kapustová polievka, šunky, syry, ale aj šaláty, či naopak koláče. Sviatočné pohostenie sa odlišuje podľa regiónov, každý má svoju špecialitu, či už je to kysnutá paska na východe alebo judášky na západnom Slovensku. Čo však majú všetky stoly spoločné, je nejaká tá dobrá fľaška na zahasenie smädu. Ak chcete dodať svojmu veľkonočnému stolu sofistikovanosť, zvoľte víno. A ktoré je to pravé?


Aké víno ozvláštni veľkonočný
Zdroj: VITIS

„Na veľkonočnú hostinu sa perfektne hodí Rizling rýnsky. Toto víno je považované za jednu z najväčších bielych muštových odrôd viniča, ktorú si cenia na celom svete. Očarí vás aj vašich hostí vôňou lipových kvetov a pikantnou chuťou plnou kyseliniek. Vyššie kyseliny sú na veľkonočné hodovanie ako stvorené, lebo pomáhajú s trávením,“ hovorí somelier Juraj Kordiak zo spoločnosti VITIS. Suchý rizling skvele doplní šaláty i mäsové jedlá a povýši váš veľkonočný stôl na zážitok, a ktoré budete ešte dlho spomínať.

Aké víno ozvláštni veľkonočný
Zdroj: VITIS

Rizling rýnsky nájdete v radoch Vitis Poézia i Galéria, stačí si vybrať medzi prívlastkovým či akostným.

www.vitis.sk

Aké víno ozvláštni veľkonočný
Zdroj: VITIS

-Reklamná správa- 


Galéria

Aké víno ozvláštni veľkonočný Aké víno ozvláštni veľkonočný Aké víno ozvláštni veľkonočný Aké víno ozvláštni veľkonočný Aké víno ozvláštni veľkonočný Aké víno ozvláštni veľkonočný

Nástroje k článkuPR článok

ZDROJ: PR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články