°C

Pondelok, 19. október 2020. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Prichytená Zeta-Jones: Rozdávala si to s mladým zajačikom!

Catherine-Zeta Jones si užíva s mladším mužom
Catherine-Zeta Jones si užíva s mladším mužom
24.10.2009 04:01

LOS ANGELES - Hoci pred mesiacom už prekročila štyridsiatku, v posteli je z nej stále poriadna divoška! Catherine Zeta-Jones odkopla manžela a vrhla sa na mladé mäsko - v podprsenke skočila do obnaženého náručia len 25-ročnému fešákovi.


Takáto šteklivá sexuálna scéna, našťastie pre šedivého Michaela Douglasa, však s realitou nemá nič spoločné. Ide totiž o súčasť romantickej komédie s názvom The Rebound, v ktorej sa Catherine zhostila hlavnej úlohy. Zažiarila nielen ako príkladná a odvážna matka, ale po čase ukázala aj svoju tvár sexi sirény s úžasným telom.

Americká herečka v spomínanej snímke stvárňuje čerstvo rozvedenú Sandy, ktorá sa po prevalení manželovej aféry odsťahuje s deťmi do New Yorku. Do nového života však nevkročí tou správnou nohou vďaka katastrofálnym schôdzkam s mužmi v jej veku. O to väčšie je jej prekvapenie, keď v sebe objaví živočíšnu túžbu po mladom opatrovateľovi svojich dvoch ratolestí. Hoci s 25-ročným Aramom ju najskôr spája len sexuálne opojenie, po čase zistí, že za pôvodne absurdným vzťahom je predsa len niečo viac...

Medzi divácky najatraktívnejšie rozhodne patrí scéna, v ktorej Catherine skončí s mladým zajačikom vo vášnivej "muchlovačke" na gauči. Šťavnatú intimitu im však z ničoho nič prekazí synáčik Frank Junior. Aram (ktorého si zahral Justin Bartha) bez nohavíc na dlážke a tmavovláska s božskými prsiami majú čo robiť, aby sa z chúlostivého okamihu vykrútili.

Hollywoodska kráska prekročila prah stredného veku 25. septembra - v rovnaký deň, ako jej zákonná polovička Douglas oslávil 65 rokov. Zo svojho veku si však vrásky zaručene nerobí: "Cítim sa oveľa mladšie, ako som. Keď máte 20 rokov, 40-ka vyzerá naozaj staro. Keď som sa blížila k tridsiatke, tiež to vyzeralo na hlavný medzník."

Bude vekový rozdiel medzi Catherine a Michaelom v ich vzťahu niekedy prekážkou?

70 % nie
áno 30 %

Hlasovalo: 1244Galéria

Catherine Zeta-Jones s manyelom Catherine Zeta-Jones Catherine Zeta-Jones vo filme Catherine Zeta-Jones vo filme Catherine Zeta-Jones vo filme Catherine Zeta-Jones vo filme

Nástroje k článkuFOTO: dailymail.co.uk, SITA;
ZDROJ: Topky.sk, dailymail.co.uk;
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články