Dostane prázdne kreslo šéfa TV JOJ Krajcer? | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Dostane prázdne kreslo šéfa TV JOJ Krajcer?

Krajcer je najbližšie!
Krajcer je najbližšie!
02.03.2007 16:00

BRATISLAVA - Milan Kňažko po štyroch rokoch opustil post generálneho riaditeľa Televízie JOJ a jeho flek zostal prázdny.


Kto je horúcim kandidátom na túto lukratívnu pozíciu? Nový Čas pozná päť favoritov.

Daniel Krajcer (37) - 80 %

Moderátor relácie De Facto a člen manažmentu TV JOJ odštartoval kariéru v regionálnej redakcii Slovenského rozhlasu, no hviezdu z neho spravila až Markíza. Tyká si s politikmi, má doma troch OTO-v. Svoje menovanie na Kňažkov post odmietol komentovať.

Dostane prázdne kreslo šéfa

Matej Ribanský (39) - 60 %

Je výkonným riaditeľom TV JOJ a tiež prebehlík z Markízy. Sivá eminencia Jojky je všade tam, kde sa to točí okolo reklamy a peňazí. A možno práve preto je vhodným adeptom na šéfovský post. „Na túto tému odpovedať nebudem,“ odvetil.
Dostane prázdne kreslo šéfa

Richard Rybníček (37) - 30 %

Práve on Jojku úspešne rozbehol, manažérske schopnosti potvrdil v STV a teraz pomáha v Čechách založiť digitálnu televíziu Febio TV. „O mojej kandidatúre do Jojky neuvažujem,“ povedal.
Dostane prázdne kreslo šéfa

Vladimír Železný (61)- 10 %

Senátor za české Znojmo, zakladateľ TV Nova by sa pred hrozbou väzenia v Čechách mohol uchýliť na Slovensko, kde by sa vyhrieval na poste generálneho riaditeľa TV JOJ.
Dostane prázdne kreslo šéfa

Braňo Mojsej (39) - 0,01 %

Aj pre TV JOJ sú prvoradé čísla sledovanosti a na tie je Braňo expert. Navyše kúpou speváka by televízia získala aj Noru - odborníčku na ekonomické poradenstvo. Sklamaní by bol iba Jožo Pročko...

Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články