Janka Kronera zlomil rozvod: Opäť skončil na psychiatrii! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Janka Kronera zlomil rozvod: Opäť skončil na psychiatrii!

Janko Kroner je na tom psychicky opäť zle.
Janko Kroner je na tom psychicky opäť zle.
21.08.2013 09:00

BRATISLAVA - Mal to byť postupný návrat do života, no namiesto toho je opäť za múrmi psychiatrie! Ako informuje aktuálne vydanie týždenníka Šarm, obľúbený herec Janko Kroner (57) skončil znovu v liečebni v Pezinku. Dôvodom je vraj krachujúce manželstvo s Lenkou Košickou (38) a fóbia z ľudí.


Nedávno sme na topkách informovali, že manželka Janka Kronera požiadala o rozvod. Dôvodom mali byť problémy spojené s hercovým zlým psychickým stavom. Zatiaľ čo pri jeho prvej hospitalizácii sa mu snažila byť všemožne nápomocná, pri druhej to bolo už aj na ňu veľa. Postupne sa od seba začali vzďaľovať. Výsledkom krízy bolo, že kliniku prakticky nenavštevovala. Utiahla sa do spoločného domu v Ivanke pri Dunaji, čo sa odzrkadlilo aj na jej psychickej pohode a vizáži.

Po tom, čo sa Jankov stav pred pár týždňami zlepšil, začal sa postupne vracať do života a aj pracovať na projektoch pre syna Jakuba. Nedávno však nastal zlom. Keď sa chcel z kliniky vrátiť domov, podľa informácií týždenníku Šarm sa „nevedel dostať do vlastného domu“. Prichýliť ho museli najbližší. Psychicky ho položil aj krach manželstva po 14-tich rokoch. „Momentálne pomáham otcovi riešiť rozvod s právnikmi. Snažíme sa o to, aby všetko prebehlo čo najpokojnejšou cestou,“ vyjadril sa pre spomínaný magazín umelcov syn.

Momentálne sa obľúbený herec nachádza opäť v psychiatrickej liečebni v Pezinku. „Nie je na tom dobre, k depresiám sa pridal aj strach a nedôvera k ľuďom. Má z nich fóbiu,“ prezradil zdroj Šarmu. Kedy sa teda Janko Kroner vráti do bežného života, je otázne. No zdá sa, že je na tom horšie, ako keď bol hospitalizovaný naposledy.

Podarí sa Jankovi Kronerovi opäť vrátiť do reálneho života?

18 % nie
áno 82 %

Hlasovalo: 4219Galéria

Janko Kroner je na Janko Kroner s manželkou Psychické problémy Janka Kronera Lenka Košická v čase, Janko Kroner v obľúbenom

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Peter Frolo, Ján Zemiar, archív

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články