Štroffek sa pohádal so svojím producentom Lacom Lučeničom | Topky.sk

Nedeľa, 24. jún 2018. Meniny má Ján, zajtra Tadeáš.

Štroffek sa pohádal so svojím producentom Lacom Lučeničom

Štroffek dal Lučeničovi padáka, album si dokončí sám.
Štroffek dal Lučeničovi padáka, album si dokončí sám.
31.08.2006 00:05

BRATISLAVA - Bolo že to slávy, keď sa dvojnásobný bývalý porotca SuperStar Laco Lučenič (54) rozhodol pomôcť mladému spevákovi Ivanovi Štroffekovi (22) s jeho vlastným albumom! No spolupráca vydržala len niekoľko mesiacov, keď nastal obrat. Spevácky talent si totiž s producentom svojho albumu vošiel do vlasov a Štroffek zmenil okolo seba tím ľudí. Prečo sa ich cesty rozišli a čo sa deje v zákulisí?


"Ukončili sme spoluprácu, normálne som sa tak rozhodol,“ vysvetľuje rozviazanie spolupráce finalista speváckej súťaže, ktorému Lučenič na album prepožičal aj jeden zo svojich hitov - Hádanky tiel. „S Lacom sme sa férovo dohodli a stále máme korektné vzťahy. Dúfam, že to bolo správne rozhodnutie,“ nádeja sa mladý spevák. Rebelant sa teraz obzerá po nových ľuďoch, ktorí mu s prípravami albumu pomôžu.

Podľa zistení Nového Času sa Ivanovi nepáčil práve fakt, že mu Lučenič ponúkol pesničku, ktorú pred ním naspieval aj Braňo Mojsej. Faktom zostáva aj to, že Štroffekov singel Hádanky tiel poriadne nehralo žiadne rádio. V porovnaní s úspechom prvého hitu iného finalistu - Petra Cmorika - bola „Štopova“ prvotina úplným prepadákom! Aj preto chce teraz Štroffek začať odznova a s novými ľuďmi vyprodukovať piesne, ktoré odznejú vo všetkých hitparádach.

Aj exporotca Laco Lučenič chce robiť len hudbu a do žabomyších vojen sa nepúšťa. „Odstúpil som od spolupráce, nakoľko nie som ochotný podriadiť sa nezmyselným podmienkam Ivanovej agentúry a vydavateľstva,“ vysvetlil čiernovlasý producent.

Galéria

Laco Lučenič Ivan Štroffek Laco Lučenič Ivan Štroffek Ivan Štroffek Laco Lučenič Ivan Štroffek a Laco

Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články