Policajti zatkli opitých cyklistov, nasledoval sexuálny šok: Pozreli do auta, veď oni tam...! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Policajti zatkli opitých cyklistov, nasledoval sexuálny šok: Pozreli do auta, veď oni tam...!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
25.09.2019 08:50

FERNARDINA BEACH - Jazda na bicykli pod vplyvom alkoholu sa skončila pre Aarona Setha Thomasa a jeho priateľku Megan Lynn Mondanarovú zatykačom. Po tom, ako boli zadržaní, však ani náhodou nevychladli, práve naopak. V policajnom aute si chceli užiť sex. Muži zákona preto museli zasahovať aj druhýkrát. Podarený pár už sedí vo väzbe a čaká na rozhodnutie súdu.


K románu na pokračovanie môžeme prirovnať zatýkanie Aarona a Megan, ktorí v podguráženom stave brázdili v piatok noci na bicykloch ulice mesta Fernardina Beach na Floride. Na ich riskantnú jazdu upozornil policajtov vodič motorového vozidla, ktorý ich takmer zrazil.

Po zadržaní sa dvojica priznala k tomu, že sa opili v bare a na cestu si ešte do batoha 31-ročný mladík pribalil ďalších sedem plechoviek piva. "Na jednom z ich bicyklov chýbali svetlá, zatiaľ čo druhý bol osvetlený iba vpredu. Po dychovej skúške boli obaja zatknutí a umiestnení do policajného auta," uvádza správa okresného policajného oddelenia v Nassau.

Megan Lynn Mondanarová
Policajti zatkli opitých cyklistov,
Zdroj: Facebook/Megan Mondanaro

Zatknutie však cyklistov nijako nevyviedlo z miery. Na zadných sedadlách sa povyzliekali a chceli mať spolu sex. Jeden z policajtov zasiahol a vytiahol nahého Thomasa z auta. Ten ho však napadol a ušiel. O chvíľu ho zadržali za neďalekým stánkom so zmrzlinou a každého usadili do iného auta. Mondanarovú zrejme rozzúrilo, že im policajti prekazili sexuálne plány a počas prevozu na stanicu uštedrila mužom zákona zopár kopancov.

Obaja zadržaní sú obvinení z pohoršujúceho správania, kladenia odporu pri zatýkaní, útoku na verejného činiteľa a odhaľovania pohlavných orgánov. Thomasovi pribudlo aj obvinenie z pokusu o útek. Na rozhodnutie súdu si ešte budú musieť počkať. 


Galéria

Ilustračné foto Megan Lynn Mondanarová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články