Policajti prichytili dvoch opitých Ukrajincov za volantom: Putovali rovno do policajnej cely | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Policajti prichytili dvoch opitých Ukrajincov za volantom: Putovali rovno do policajnej cely

Zdroj: KR PZ Trenčín
07.10.2019 16:25

TRENČÍN/PARTIZÁNSKE - Policajti z Trenčianskeho kraja prichytili dvoch ukrajinských občanov pod vplyvom alkoholu za volantom.


27-ročný Stanislav jazdil v nedeľu 6. októbra po Kukučínovej ulici v Trenčíne, kde zišiel z cesty do priekopy. "Pri tejto udalosti sa nezranil, nedošlo ani k poškodeniu vozidla. Policajná hliadka z Trenčína však vozidlo v priekope spozorovala a vodiča podrobili dychovej skúške," informovala krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová. S výsledkom merania 0,95 mg/l, čo predstavuje 1,96 promile, putoval vodič do policajnej cely.

Policajti prichytili dvoch opitých
Zdroj: KR PZ Trenčín

V ten istý deň skončil v policajnej cele aj ďalší Ukrajinec, prechodne žijúci v okrese Partizánske. 24-ročný Roman v nedeľu 6. októbra svojou jazdou v obci Hradište ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky. "Príslušníci Obvodného oddelenia z Partizánskeho sa ho rozhodli zastaviť, vodič však na znamenia na zastavenie vozidla nereagoval. Policajti ho zastavili až po niekoľkých kilometroch na území okresu Prievidza v Dolných Vesteniciach," uviedla k prípadu Antalová. Policajti vyzvali ukrajinského vodiča k dychovej skúške, ktorá ukázala 1,06 mg/l, čo predstavuje 2,21 promile alkoholu. Podľa Antalovej bude vodič obvinený z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky.

Policajti prichytili dvoch opitých
Zdroj: KR PZ Trenčín


Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články