°C

Piatok, 3. júl 2020. Meniny má Miloslav, zajtra Prokop.

VIDEO Turista na dovolenke v Thajsku nakrútil podivný úkaz na nebi: Mnohým vyrazil dych

Zdroj: youtube/The AIO Entertainment
18.05.2019 09:01

PHUKET - Britskému turistovi sa na dovolenke v thajskom Phukete podarilo zachytiť neznámy objekt vychádzajúci z obrovského červeného mraku. Zábery zachytávajú šok okoloidúcich, ktorým tento úkaz vyrazil dych. Mnohým ľuďom pripomína scénu z filmu Avengers: Endgame.


Päťdesiattriročný Darren Blakeley bol na dovolenke na ostrove Phuket, keď 22. apríla spozoroval na oblohe čudný jav. Vytvoril sa tu veľký červený mrak, z ktorého sa vynorili dva neidentifikovateľné objekty a vznášali sa nad ním. Občas sa cez oblak predral aj blesk sprevádzaný hromom. 

VIDEO Turista na dovolenke
Zdroj: youtube/The AIO Entertainment

"Začal som natáčať vo chvíli, keď som si uvedomil, že je to šialene zaujímavé a že som nikdy nič podobné nevidel," vyhlásil rodák z Nového Zélandu, ktorý verí, že vznášajúce sa objekty na oblohe sú UFO. Prezradil, že všetci okoloidúci zostali stáť ako obarení. "Bol to jediný mrak na oblohe a pohyboval sa celkom rýchlo," dodáva Darren. 

VIDEO Turista na dovolenke
Zdroj: youtube/The AIO Entertainment

Viacerí ľudia, vrátane Blakeleyho, prirovnali úkaz k jednej zo scén filmu Avengers: Endgame. "Je to úžasné a desivé zároveň," podotkol jeden z užívateľov. Pôvod objektu sa doteraz nepodarilo objasniť, mnohí ale tvrdia, že nejde o žiadnu záhadu, ale o čiastočku prachu, ktorý poletoval v zábere kamery. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: Youtube/Viral Videos

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články