Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Turista (†77) sledoval horor v thajskom kine: FOTO Keď sa rozsvietili svetlá, prišla skutočná nočná mora

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
06.07.2019 20:00

PATTAYA - Návšteva kina v thajskom meste Pattaya sa stala osudnou pre staršieho britského turistu, ktorý pri sledovaní hororu vydýchol naposledy. Keď sa po skončení filmu rozsvietili svetlá, jeho spolusediaca si všimla, že niečo nie je v poriadku a privolala zamestnancov, ktorí zase zalarmovali záchranku. Zdravotníci však už mohli len skonštatovať smrť.


VIDEO Turista na dovolenke v Thajsku nakrútil podivný úkaz na nebi: Mnohým vyrazil dych

Bernard Channing (†77) sa podľa portálu thesun.co.uk vybral v utorok podvečer na film o démonickej bábike s názvom Annabelle Comes Home. Približne o 20.00 h miestneho času šokovaná žena zistila, že turista vedľa nej nedýcha a bola privolaná sanitka. Zdravotníci mu už nemohli pomôcť. Jeho telo vyniesli bočnými dverami.

Turista (†77) sledoval horor
Zdroj: FB/Bernard Channing

Miestny obyvateľ Monthira Phengrat, ktorý prišiel do kina v nákupnom centre po smrti, povedal, že návštevníci boli veľmi rozrušení. Niekoľkí ľudia sa zhovárali pri vchode so zamestnancami a boli šokovaní z toho, čo sa stalo. Znepokojení boli aj zamestnanci, ktorí sa snažili zabrániť tomu, aby zvedavci videli, čo sa deje a nemali možnosť fotografovať.

Turista (†77) sledoval horor
Zdroj: FB/Bernard Channing

Polícia uviedla, že telo bolo prevezené do nemocnice v okrese Banglamung, kde sa vykoná vyšetrenie post mortem, aby sa zistilo, ako muž zomrel. Podplukovník Polpattham Thammachat dodal, že v súvislosti s úmrtím nepátrajú po žiadnych podozrivých osobách. Podľa predbežného vyšetrovania nešlo o násilnú smrť.

Turista (†77) sledoval horor
Zdroj: FB/Bernard Channing

Britské veľvyslanectvo bolo kontaktované, aby sa spojilo s rodinou zosnulého a informovalo ju o nešťastnej udalosti.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články