FOTO Vodička vyparkovala, zostala po nej erotická pamiatka: Ľudia sú pobúrení, zaplať pokutu! | Topky.sk

Pondelok, 25. marec 2019. Meniny má Marián, zajtra Emanuel.

FOTO Vodička vyparkovala, zostala po nej erotická pamiatka: Ľudia sú pobúrení, zaplať pokutu!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
06.03.2019 12:08

NASHVILLE - Zvláštny problém s parkovaním musela riešiť istá Američanka po tom, ako ráno s manželom odišli z parkoviska. Nespokojná domáca komunita ju totiž obháňala s kurióznou sťažnosťou, keď im vadilo, že auto zanechalo na ceste neslušne vyzerajúcu stopu.


Problémy s parkovaním väčšinou súvisia s hádkou o miesto alebo nepríjemným doťahovaním sa s mestskými policajtmi. Prípad, ktorý na sieti Reddit opísala Kathryn z amerického štátu Tennessee, je ale oveľa kurióznejší. Krátko po tom, ako odišla so svojím manželom z parkoviska, ju totiž začali bombardovať členovia asociácie Homeowners s fotografiou parkovacieho miesta, na ktorom stála ich honda. "Sťažovali sa, že po odchode z miesta zostal na asfalte obrázok pripomínajúci penis. A naozaj to tak aj bolo, lenže my za to predsa nemôžeme. Sneh napadal tak, že pod autom vytvoril práve takýto obraz," vysvetľuje Kathryn. 

FOTO Vodička vyparkovala, zostala
Zdroj: imgur

Pobúrení členovia asociácie sa dokonca vyhrážali pokutou vo výške sto dolárov, keď "závadu" okamžite neodstránia. Majiteľka auta trvala na tom, že to nebola ich chyba a nič neurobili schválne. Po krátkej emailovej prestrelke to nakoniec sťažovatelia vzdali, upustili od pokuty a vodička tak nemusela nič platiť. 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články