VIDEO Návštevník múzea zažil šok svojho života: Zaklopal na nádrž a... to nemal robiť! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

VIDEO Návštevník múzea zažil šok svojho života: Zaklopal na nádrž a... to nemal robiť!

Heinzman skúša, čo to urobí
Heinzman skúša, čo to urobí, Zdroj: YouTube
01.11.2017 19:32

WASHINGTON - Návšteva múzea sa väčšinou nesie v pokojnom duchu, veď čo také sa už môže stať pri prezeraní si expozície. Mladík, ktorý sa vybral do múzea v americkom Washingtone, by ale o tom mohol rozprávať. Zažil totiž poriadny šok, a to po tom, ako zaklopal na obrovské akvárium.


V múzeu vo Washingtone D.C. bolo nakrútené video, v ktorom žralok zaútočí na jedného z návštevníkov. Obraz je tak realistický, že nejednému človeku určite privodil poriadny šok. Gregory Heinzman si v Medzinárodnom špionážnom múzeu nemohol nevšimnúť nápis "Dotknite sa len na vlastné riziko" a chcel toto varovanie otestovať na vlastnej koži. Pristúpil k veľkej obrazovke a zaklopal na ňu. Priblížil sa k nemu veľký biely žralok plávajúci v nádrži, no nič iné sa nedialo. 

VIDEO Návštevník múzea zažil
Zdroj: YouTube

Mladík teda zaklopal opäť, tentoraz už vytrvalejšie. Vtom prišla rana ako z jasného neba. Ten istý žralok sa zrazu zjavil zas, cvakol čeľusťami a rozbil sklo. Gregory sa tak strašne zľakol, že z toho normálne padol na zadok, a to doslova. Video zachytávajúce tento bizarný moment zdieľal na Youtube jeho kamarát Casey Peck a okamžite sa stalo virálnym. 

VIDEO Návštevník múzea zažil
Zdroj: YouTube

"Žraločí displej" je súčasťou múzejnej expozície nazvanej "Earth Redesigned". Výstava zahŕňa predstavu o fiktívnej osobnosti Karla Stromberga z knihy Jamesa Bonda a filmu "The Spy, Who Loved Me" a jeho myšlienky o postapokalyptickom vojenskom svete pod morom. "Aký by bol Strombergov svet?" píše sa na stránke múzea. "Zistite, čo ponúka naša virtuálna nádrž so žralokmi. Ale buďte opatrní - nikdy neviete, kedy na vás nejaký zaútočí!"


Galéria

Heinzman skúša, čo to

Nástroje k článkuZDROJ: rad
FOTO: Youtube
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články