Mladík (†32) sa nevedel rozhodnúť, či sa má oženiť: Bojoval s jednou závislosťou a prehral | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Mladík (†32) sa nevedel rozhodnúť, či sa má oženiť: Bojoval s jednou závislosťou a prehral

Gareth sa vraj nechcel ženiť
Gareth sa vraj nechcel ženiť
Zdroj: Facebook
05.10.2017 08:38

WARRINGTON - Tridsaťdvaročný Brit tesne pred svojou vlastnou svadbou spáchal samovraždu. Bol závislý na kokaíne a dlho s tým bojoval. Garethovi túto závislosť jeho nastávajúca vyčítala, on sa s ňou nevedel vyrovnať, a tak si vzal život.


Gareth Mercer si plánoval zobrať svoju snúbenicu Kayleigh Sutcliffovú (31), 31, avšak ich krásny vzťah narušila jeho závislosť na kokaíne. Svojej matke povedal, že chcel svadbu odvolať, potom ho však jeho kolega našiel mŕtveho v priemyselnom sídle vo Warringtone v grófstve Cheshire, kde pracoval ako odstraňovač azbestu. 

Mladík (†31) naživo prenášal svoju smrť: Vstal zo stoličky, odišiel do kúpeľne a...

Mladík svoju závislosť pred svojou rodinou roky skrýval. Najviac o nej vedela práve jeho priateľka, s ktorou žil. "Náš vzťah bol skvelý, mala som však obrovský problém s jeho závislosťou. Navždy to ovplyvnilo náš vzťah," povedala. 

Mladík (†32) sa nevedel
Zdroj: Facebook

V posledných týždňoch sa podľa nej niečo zmenilo, Gareth nebol sám sebou. Vždy bol usmievavý, snažil sa vtipkovať a každý ho mal rád. Krátko pred svadbou to už ale nebol on. Svojej mame sa vraj priznal, že je nešťastný a z tohto dôvodu sa nechce ženiť. 

Mladík (†32) sa nevedel
Zdroj: Facebook

Deň pred samovraždou šiel von. Keď sa nevrátil domov, Kayleigh mu písala, kde je a kedy príde. Gareth sa však neozval, až ho potom na druhý deň našli mŕtveho. Predávkoval sa, okrem kokaínu mal v krvi aj alkohol.  


Galéria

Gareth sa vraj nechcel

Nástroje k článkuZDROJ: rad
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články