Hádanka za 170 miliónov: Zomrel pred 4 mesiacmi, ale stále žije, ako je to možné?! | Topky.sk

Štvrtok, 24. január 2019. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Hádanka za 170 miliónov: Zomrel pred 4 mesiacmi, ale stále žije, ako je to možné?!

Zdroj: YouTube
30.05.2014 20:20

PANDŽÁB - Indický súd má na stole kontroverzný prípad. Bude rozhodovať o tom, či duchovný líder Jeho Svätosť Shri Ashutosh Maharaj je mŕtvy alebo medituje. Rodina tvrdí, že je dávno po smrti, zatiaľ čo jeho stúpenci si myslia, že je v stave meditácie. Spor vypukol preto, lebo indický guru sedí na majetku v hodnote 170 miliónov dolárov a nevie sa, komu poputujú po jeho smrti na účet.


Rodina tvrdí, že zomrel už 29. januára na infarkt. Naopak, priaznivci združenia Divya Jyoti Jagrati Sansthan, čo vo voľnom preklade znamená "misia za prebudenie božského svetla", si myslia, že len pokračuje v meditácii.

Momentálne "trávi" čas v mraziacej chladničke. Polícia potvrdila jeho smrť, ale súd to odmietol. Protestujúci však tvrdia, že meditovať už vydržal v podobných podmienkach, kde teplota klesala pod nulu, aj v Himalájach. Čiže nevidia na tom nič zvláštne. Vraj sa preberie, kedy to uzná za vhodné.

Hádanka za 170 miliónov:
Zdroj: YouTube

Jeho žena so synom teda podali podnet na súd, nech ho vyhlási oficiálne za mŕtveho. Podľa rodiny ho chcú jeho priaznivci okradnúť o peniaze. Rodina sa s nimi teraz sporí. V hre je totiž až 170 miliónov dolárov a to určite nie je malý peniaz.

A Shri Ashutosh Maharaj zatiaľ pokojne "medituje" v chladničke.

Kontroverzná téma zaujala verejnosť


Nástroje k článkuZDROJ: TMZFOTO a
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články