Pondelok25. september 2023, meniny má Vladislav, zajtra Edita

Rovnako pekná, ako všetko to, čo Rusko stvára: Súťaž krásy opantal fotošop, víťazka bola bez filtra hotovým šokom

Oskarová svojim šokujúcim vzhľadom bez skrášľovacích filtrov a efektov odrovnala verejnosť. Zobraziť galériu (2)
Oskarová svojim šokujúcim vzhľadom bez skrášľovacích filtrov a efektov odrovnala verejnosť. (Zdroj: Twitter.com/NEXTA, Instagram.com/natali_oscar)

MOSKVA - Podvádzajú ešte aj na súťaži krásy! Instagramové filtre urobili svoje a pri strete s realitou zažili prítomní šok. V Rusku sa konala súťaž krásy, kde sa udeľoval aj titul "Pani Ruska". Ten získala modelka Natalija Oskarová, na ktorej si mnohí páni na sociálnych sieťach idú oči vyočiť. No skutočnosť bola úplne iná a viacerí zostali pri udeľovaní ceny nepríjemne prekvapení.

archívne video

Predstavujeme vám finalistky Miss Slovensko 2023 (Zdroj: Martin Bublavý)

V kategórii "Mrs Russia", teda "Pani Ruska" sa už rok čo rok umiestňujú vydaté ženy. Ročník 2023 vyhrala istá učitelka angličtiny Natalja Oskarová. Viacero ľudí však zostalo v priamom prenose v šoku z toho, ako odlišne vyzerá spomínaná žena. Jej verzia z Instagramu je totiž oproti "krutej realite" značne rozdielna.

Už aj niektorí Rusi sa dokonca po galavečeri v Moskve na Twitteri a Telegrame rozhodli štipľavo a kriticky prehovoriť. "Je rovnako škaredá ako všetko to, čo Rusko robí," píše sa na sociálnych sieťach. "Botoxová hrôza. Aj takto si predstavujem Rusko," doplnila ďalšia diskutujúca z Twittera.

Rovnako pekná, ako všetko
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: Telegram)

Viacerí kritici už zábery z galavečera navyše preverili porovnávacími kolážami fotiek, ktoré Oskarová zavesila na Instagram. Rozdiel je priam "deň a noc". Spomínaná víťazka tejto kategórie vystupuje na sociálnej sieti Instagram pod nickom natali_oscar.

Viac o téme: Súťaž krásyNatalija OskarováPani Ruska
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu