Pondelok, 29. november 2021. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Streľba v nákupnom centre v Ľubľane: Incident si vyžiadal troch zranených

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: gettyimages.com
17.09.2021 20:37

ĽUBĽANA - Streľba v nákupnom centre v slovinskom hlavnom meste Ľubľana si vyžiadala troch zranených. V piatok o tom informovala agentúra STA, ktorá sa odvolala na informácie miestnej polície.


Incident sa odohral na terase baru, ktorý je súčasťou rozsiahleho nákupného centra BTC City. Tri osoby skončili v nemocnici – dve z nich so strelnými zraneniami, tretia utrpela poranenia po údere tupým predmetom.

"Okolo 13.40 h sme boli informovaní o incidente, pri ktorom sa zranili traja ľudia. Podľa prvých údajov nikto z nich nie je v ohrození života," uviedol hovorca miestnej polície Tomaž Tomaževic pre televíziu POP TV.

Neznámi páchatelia z miesta činu utiekli a doposiaľ sa ich nepodarilo vypátrať. Polícia incident vyšetruje, a preto nechce poskytnúť viac informácií. Motív zločinu nateraz zostáva nejasný. Podľa POP TV však očití svedkovia počuli niekoľko výstrelov. Okoloidúcich ľudí aj klientov baru streľba vystrašila. BTC City je jedným z najväčších nákupných centier v Európe. Nachádza sa tam vyše 450 obchodov.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články