Pondelok, 20. september 2021. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

VIDEO Apokalypsa na diaľnici: Stovky áut zasiahlo silné krupobitie, z toho pohľadu je až do plaču!

Zdroj: YouTube/Corriere della Sera
27.07.2021 14:44

PARMA - Včera popoludní došlo k uzavretiu talianskej diaľnice A1 v úseku medzi Parmou a Fiorenzuolou v dôsledku silného krupobitia, po ktorom skončili stovky automobilov poškodené či zničené. Ako ukazujú viaceré videá, rozsah škôd bol naozaj veľký.


FOTO Divoké počasie vydesilo cestujúcich pri lete z Milána: Takto krúpy poničili obrovské lietadlo!

Osobné aj nákladné autá, ktoré prechádzali úsekom diaľnice počas nepriaznivého počasia, majú podľa portálu ilrestodelcarlino.it vážne poškodené čelné sklá, ale aj karosérie, keďže došlo k viacerým reťazovým nehodám. Vozidlá sa nahromadili v strede vozovky v snahe uniknúť krupobitiu. Niekoľko osôb bolo ľahko zranených úlomkami skla.

Včerajšia búrka s vetrom, dažďom a krupobitím spôsobila rozsiahle škody a zranenia aj v provinciách Reggio Emilia a Modena. Diaľnicu medzi Parmou a Fiorenzuolou v smere na Miláno znovu otvorili až po troch hodinách, okolo 19.30 h. Uzavretie bolo nevyhnutné kvôli práci zásahových vozidiel a odtiahnutiu zničených áut, ktoré už neboli schopné jazdy.

V provinciách Parma, Reggio Emilia, Modena, Bologna a Ferrara spôsobila pondelková popoludňajšia búrka s krupobitím miliónové škody vrátane škôd na úrode a poľnohospodárskych zariadeniach.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: YouTube/Coriella della Sera/Natural Disasters

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články